Підпишіться зараз

* Дізнавайся першим про останні новини!

Популярні новини
Використовуючи наш веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання  файлів cookie.
Фільми

Огляд фільму «Разом-разом» (Together Together): зворушливі взаємини двох людей розтоплять серця глядачів 

Успіх картини «Разом-разом» багато в чому обумовлений чудовим виконанням головних ролей Едом Хелмсом та Патті Харрісон, чарівними та на подив щирими акторами

7.0
Балів

Metacritic
7
IMDb
7.1

На перший погляд це історія кохання. Хоча, насправді, цей фільм не про любовний роман. Фільм Ніколь Беквіт «Разом-разом» – особлива кінокартина. У ній розповідається зворушлива історія про доволі незвичайні взаємини двох людей без зайвої сентиментальності. При цьому, розв’язку сюжету можна назвати справді несамовитою. Прем’єра «Разом-разом» відбулася на кінофестивалі «Санденс» (Sundance) на початку поточного року. Якщо ви бажаєте прикрасити теплі весняні дні пронизливої ​​історією про дружбу, ви навряд чи зможете знайти більш доречний фільм. Успіх картини «Разом-разом» багато в чому обумовлений чудовим виконанням головних ролей Едом Хелмсом і Патті Харрісон, чарівними і на подив щирими акторами.

Програміст Метт (Хелмс), мабуть, ідеальний кандидат на роль сурогатного батька. Це одинокий порядний чоловік старше сорока років, який бажає залишити потомство. Також, він шукає дівчину для постійного спілкування. Фільм «Разом-разом» починається зі сцени, в якій Метт бере інтерв’ю у майбутньої сурогатної матері своєї дитини на ім’я Анна (Харрісон). Їй 20 років, вона працює баристою та не перебуває у відносинах. Незважаючи на те, що даючи інтерв’ю, Анна дуже сильно хвилюється, воно виходить досить успішним. Незабаром дівчина приймає непросте рішення виносити для Метта дитину. Протягом періоду вагітності Анни у них з Меттом складаються зворушливі стосунки. При цьому, з’ясовується, що він набагато більш практична людина, ніж здалося його подрузі на перший погляд.

Разом-разом
(Together Together)

  • Дата прем’єри: 23 квітня 2021 р. (світ)
  • Режисер: Ніколь Беквіт
  • Жанр: Комедія
  • Рейтинг: R
  • Тривалість: 90 хв.
  • Збори: 568 176 $
  • Бюджет: –

Дружба чи кохання?

ТТака передісторія була б непоганою передумовою для любовного роману. У деяких епізодах фільму Метт і Анна навіть обговорюють свою близькість, а сторонні люди помилково приймають їх за пару коханців. Разом з тим, Беквіт (яка, також, є автором сценарію) вдалося уникнути милої, втім досить банальної історії кохання. У фільмі «Разом разом» Анна та Метт постають виключно як близькі друзі. Через короткий хронометраж (90 хвилин) періодично виникає відчуття, що події у фільмі розвиваються занадто швидко.

Незважаючи на це, творцям фільму все ж вдалося зробити картину «Разом-разом» захоплюючою розповіддю про долю двох людей. Глядачі ніби проживають період вагітності Анни разом з героями, емоційно співпереживаючи їм. Кожна сцена розкриває характери головних персонажів та підкреслює особливості взаємин між ними. Постійні кепкування Анни і Метта один над одним викликають симпатію та посмішку розчулення.

Гра акторів

Акторський дует Хелмс і Харрісон володіє тією самою платонічної хімією, яка необхідна для точної передачі подібної історії. Хелмс, відомий завдяки блискучому виконанню ролей в комедіях «Офіс» (The Office) та «Похмілля» (Hangover), привносить в свого персонажа чарівну зворушливість. Метт повністю усвідомлює дивне положення, в якому він опинився. Він бажає залишатися неодруженим чоловіком і самостійно виховувати майбутню дитину. Ще раз варто похвалити Ніколь Беквіт за відсутність в написаному нею сценарії розбещеності та вульгарності. Це дає Хелмсу можливість проявити чутливі сторони свого характеру. Його старанність у підготовці до батьківства викликає зворушливі емоції.

Варто зауважити, що Патті Харрісон – чудовий партнер для Хелмса. В ролі замкнутої і стриманої Анни, актрисі вдається з успіхом поєднувати тонке почуття гумору і розсудливість у відносинах. Анна, мабуть, є найбільш симпатичним персонажем у фільмі «Разом-разом». Глядач не може не співпереживати дівчині, яка відчужена від своєї сім’ї та навколишнього світу. Можливо, сценаристам варто було б приділити більше уваги передісторії головного жіночого персонажа картини. Так чи інакше, Харрісон відіграла свою роль емоційно та проникливо. Кінцівка фільму здається трохи спонтанною, хоча, разом з тим, вона виробляє несамовите враження.

В якості резюме

Велика частина екранного часу відведена взаєминам Метта і Анни. Інші персонажі практично не впливають на розвиток сюжетної лінії. Так чи інакше, Ніколь Беквіт вдалося створити нетривіальну історію, яка, безсумнівно, буде тримати публіку в напрузі до самого кінця кінокартини. Будучи сурогатною матір’ю, Анна не може сильно зближуватися ні з виношеною їй дитиною, ні з її біологічним батьком. Саме в цьому полягає головна інтрига цієї зворушливої ​​історії. Глядачам напевно буде цікаво дізнатися, чи зможе Анна утриматися від спокуси вступити в романтичні відносини з Меттом.

Фільм «Разом-разом» надає вагомі аргументи на користь твердження, що дружба жінки і чоловіки цілком можлива. Протягом всієї кінокартини зберігається оптимальний баланс між милими безтурботними епізодами та складними аспектами у відносинах. Повірте, історією взаємин Метта і Анни неможливо не перейнятися. Подивившись цей фільм, ви отримаєте щедру порцію естетичного задоволення.

Схожі публікації

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.