Підпишіться зараз

* Дізнавайся першим про останні новини!

Популярні новини
Використовуючи наш веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання  файлів cookie.
Контролери

Найкращий контролер Switch Pro від 8BitDo 

Більше можливостей за менші гроші

8.0
Балів

Переваги

  • Зручна конструкція
  • Функціональні кнопки
  • Доступна вартість

Недоліки

  • Відсутність HD Rumble
  • Немає підтримки Amiibo
  • Відсутність можливості окремо використовувати комутатор
Дизайн
6
Чуйність
9
Програмне забезпечення
8
Батарея
8.5

Остаточний вердикт

В 8BitDo Pro 2 отсутствуют некоторые функции, доступные в контроллере Switch Pro Controller. Вибрация присутствует, но по ее точности этот геймпад уступает аналогу от Nintendo с технологией HD Rumble. В контроллере Pro 2 также отсутствует считыватель NFC. В связи с этим, его нельзя использовать для управления персонажами Amiibo. В отличие от большинства аналогов, с его помощью вы не сможете включить консоль Switch. Однако, при стоимости 49.99 $ на описанные выше упущения можно закрыть глаза. Этот геймпад стоит на 20 $ меньше, чем конкурирующий аналог от Nintendo. Важно понимать, что стоимость профессиональных контроллеров для Xbox и PlayStation варьируется в диапазоне от 180 до 200 $. Учитывая все вышесказанное, лично я отдам предпочтение 8BitDo Pro 2 в сравнении с аналогом от Nintendo.

Представлений раніше контролер Nintendo Pro для ігрових консолей Switch – зручний пристрій для ігор. Разом з тим, дана модель має ряд недоліків. Наприклад, D-pad працює не так, як хотілося б. Також, в ньому відсутні корисні додаткові функції. Незважаючи на більш низьку вартість, новий контролер від 8BitDo забезпечує необхідну надійність та функціональність.

8BitDo Pro 2 – це оновлена ​​версія SN30Pro Plus, контролера для Switch, що зарекомендував себе з позитивного боку. Він сумісний з ПК та мобільними пристроями, підключаючись до них через Bluetooth. Крім того, в ньому присутній фізичний перемикач режимів (Switch, X-input, D-input і Mac). Кабель USB-C, що поставляється в комплекті дозволяє використовувати пристрій в дротовому режимі. В ході тестування я використовував його, граючи на ПК. При цьому, мені здалося, що завдяки розкладці кнопок в японському стилі (кнопка B внизу та A праворуч), з контролером Pro 2 зручніше грати на приставках Switch. Можливо, таке відчуття виникло через те, що я дуже сильно звик до геймпад Xbox.

8BitDo Pro 2

Оцінка – 8

Ціна – 49.99 $

Дизайн та комфорт при грі

З точки зору естетики і дизайну, представлений пристрій виглядає як щось середнє між контролерами SNES і PlayStation. Він має ромбоподібний корпус та оснащений двома ручками, а також симетрично розташованими аналоговими стіками. Надана для тестування модель виконана в сірій кольоровій гамі, натхненної дизайном геймпадів PlayStation. При цьому, ви можете вибрати чорну або бежеву варіацію. Остання нагадує оригінальний контролер Game Boy.

Це досить компактний і при цьому комфортний у використанні геймпад. Його конфігурація забезпечує легкий доступ до всіх кнопок та тригерів. Що не менш важливо, D-Pad в цій версії дійсно хороший. Його реалізація нагадує контролери SNES. Розташований він над лівим аналоговим геймпадом. Це оптимальне рішення для ігор, в яких D-Pad є основним засобом управління. На мою думку, контролер Pro 2 зручніший, ніж Nintendo Pro практично у всіх 2D-іграх для Switch.

Ключова перевага

Ключовою особливістю Pro 2 в порівнянні з попередніми зразками є наявність налаштовуваних кнопок на задній панелі. Користувачі можуть натискати їх за допомогою середнього пальця. Сьогодні це невід’ємний елемент контролерів, орієнтованих на завзятих геймерів. Подібні кнопки присутні в контролерах Microsoft Elite, а також Astro C40 для PS4. Крім цього, Sony випустили спеціальну насадку, що покликана забезпечити функціональність, аналогічну геймпаду DualShock 4.

Ці кнопки вкрай корисні на практиці. Вони дозволяють виконувати дії, не відриваючи великих пальців від стіків. Наприклад, в більшості шутерів від першої особи натискання однієї з задніх кнопок змушує персонажа виконати стрибок. Найчастіше ці кнопки дуже незручно натискати при прицілюванні. У контролерах Pro 2 кнопка «Назад» може виконувати ту саму дію, що й одна з кнопок на передній панелі. Це дає геймерам можливість розробляти більш гнучкі конфігурації кнопок. Через те, що вказівні пальці вільні, за допомогою геймпаду Pro 2 набагато простіше управляти камерою в процесі гри, що особливо важливо в таких динамічних іграх як Monster Hunter Rise. Це ще одна важлива перевага нової моделі.

Кнопки на задній панелі в Pro 2 чуйні та спрацьовують при легкому натисканні. У будь-який момент ви можете призначити їм певні функції за допомогою додатку 8BitDo’s Ultimate Software, який тепер доступний для Pro 2 як на пристроях iOS і Android, так і на ПК. Зазначу, що деякі професійні контролери дозволяють перепризначувати функції кнопок безпосередньо на самому пристрої, що спрощує процес налаштування. Разом з тим, Pro 2 пропонує декілька профілів, які забезпечують зручність в процесі гри. Крім призначення функцій кнопкам, вказаний вище додаток також можна використовувати для регулювання рівня вібрації контролера та чутливості стіків.

Висновки

У 8BitDo Pro 2 відсутні деякі функції, доступні в контролері Switch Pro Controller. Вібрація присутня, але за її точністю цей геймпад поступається аналогу від Nintendo з технологією HD Rumble. У контролері Pro 2 також відсутній зчитувач NFC. У зв’язку з цим, його не можна використовувати для управління персонажами Amiibo. На відміну від більшості аналогів, з його допомогою ви не зможете включити консоль Switch.

Однак, при вартості 49.99 $ на описані вище упущення можна закрити очі. Цей геймпад коштує на 20 $ менше, ніж конкуруючий аналог від Nintendo. Важливо розуміти, що вартість професійних контролерів для Xbox і PlayStation варіюється в діапазоні від 180 до 200 $. З огляду на все вищесказане, особисто я віддаю перевагу 8BitDo Pro 2 в порівнянні з аналогом від Nintendo.

Схожі публікації

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.