Підпишіться зараз

* Дізнавайся першим про останні новини!

Популярні новини
Використовуючи наш веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання  файлів cookie.
Підсилювачі

Огляд стереопідсилювача SONOS AMP 

Підсилювач Sonos здатний практично на все

8.0
Балів

Переваги

  • Велика потужність
  • Забезпечує найчистіший звук після правильного налаштування
  • Виконаний в чудовому дизайні

Недоліки

  • Занадто чистий звук, недостатній рівень басів
  • Висока вартість
  • Для прослуховування музики і перегляду ТБ потрібні різні налаштування еквалайзера

Остаточний вердикт

Новий підсилювач призначений для того, щоб заповнити практично всі прогалини у функціоналі пристроїв Sonos, будь то використання колонок, прихованих під стелею, підключення вантажних колонок до сучасної музичної платформи або ж просто забезпечення максимально якісного звуку під час перегляду телевізора. Домашня аудіосистема Sonos як і раніше виправдовує всі очікування, а новий підсилювач Amp - це досконалий аудіо-продукт, який до цього не зміг розробити ніхто з сучасних технічних гігантів.

Однією з основних переваг аудіосистеми Sonos над “розумними” колонками від Amazon, Google або Apple є різноманітність її функціональних можливостей. До підсилювача Sonos можна одночасно підключити до чотирьох колонок, а також створити персональний центральний «хаб» домашньої музичної акустичної системи.

Плеєр Sonos Connect: Amp, вартістю 499 $, відтворює якісний звук завдяки невеликому підсилювачу, за допомогою якого можна керувати стандартними колонками. Професіонали-інтегратори “розумного будинку” тестували роботу системи Connect: Amps різними способами: від одночасного підключення декількох стельових колонок в монофонічному режимі до зміни налаштувань телевізора. Connect: Amp має надзвичайні здібності при слабкій вихідній потужності –  лише 55 Вт на кожен канал.

Таким чином, Sonos доповнюють свою лінійку новим підсилювачем з оновленим дизайном вартістю 599 $, який об’єднує в собі багато нових функцій для підключених аудіопристроїв. Виробник робить акцент на потужності нової моделі. Підсилювач з вихідною потужністю 125 Вт на канал підтримує протокол AirPlay 2, має роз’єм HDMI, а також пропонує різноманітні налаштування та конфігурацій управління.

Ви можете підключити даний підсилювач до пари колонок, розташованих на полицях. Його можна задіяти в системі домашнього кінотеатру. Дві фронтальні та дві тилові колонки, а також бездротовий сабвуфер Sonos підключаються до пристрою за допомогою дроту або штекера. В результаті вийде потужна 4.1-канальна система. У поєднанні з цим підсилювачем ви також можете використовувати гігантські вантажні колонки. Існують спеціальні стійки для акустичного обладнання, що дають можливість встановити його, наприклад, в підвалі або на цокольному поверсі. Це відмінне рішення для найкращої акустичної продуктивності.

Підсилювач SONOS AMP

Оцінка – 8

Ціна – від 599 $

Sonos Amp – це пристрій квадратної форми, виконаний в чорному кольорі з мінімалістичним дизайном. Зверху є округле заглиблення, яке створює враження елегантності та служить для підключення декількох підсилювачів. На передній панелі розташовані класичні елементи інтерфейсу Sonos із світлодіодом та сенсорними кнопками для регулювання гучності і відтворення/зупинки програвання. В той час як на задній панелі розташовані входи RCA і HDMI, два гнізда Ethernet, вихід для сабвуфера, роз’єм живлення, а також кнопка для сполучення із пристроями та підключення динаміків.

Мені подобається реалізація підключення колонок до підсилювача Sonos. До класичних роз’ємів можна підключати однополюсні штекери типу Banana. Також можна використовувати розумний адаптер зі стандартними клемами та гвинтовим кріпленням. Це означає, що ви маєте можливість підключити дроти до гвинтових клем, не торкаючись самого підсилювача. Тобто, спочатку ви підключаєте дроти, а потім підключаєте адаптер до підсилювача. Це суттєво спрощує процес підключення в важкодоступних місцях.

Після підключення апаратури, процес налаштування аналогічний будь-якому іншому пристрою бренда Sonos. Потрібно запустити додаток, відкрити налаштування підключення нового пристрою та натиснути кнопку сполучення на задній панелі. Я, так як і більшість людей, використовував свої власні колонки. Однак, якщо ви купите акустичні колонки Sonos Architectural від Sonance, то з’явиться можливість використовувати процес налаштування Trueplay. Чому за допомогою TruePlay неможна налаштувати інші колонки? Sonos ніяким чином не можуть передбачити, які колонки ви будете використовувати і якими є їхні можливості. Хоча я вважаю, що вам слід це спробувати.

Я тестував підсилювач із трьома акустичними системами, що знаходяться в моєму домі. До речі, вони різні. Klipsch Cornwall III, розташовані у вітальні – це гігантські 90-фунтові «монстри», розроблені в 70-х роках, пара Polk Atrium 5 – це 2-смугова всепогодна акустична система закритого типу, а колонки Monitor Audio Radius 270 призначені для домашнього кінотеатру в кімнаті відпочинку.

Зовнішні колонки Polk були постійно підключені до Sonos Connect: Amp, і були протестовані на вулиці в умовах холодної погоди. Чесно кажучи, я не помітив різницю в якості звуку на відміну від різниці в гучності. Спершу склалося відчуття, що попередня версія Connect: Amp звучить набагато голосніше, ніж новий Amp. За словами Бенджі Раппопорта (Benji Rappoport), головного менеджера по апаратним продуктам Sonos, збільшення потужності підсилювача помітно тільки тоді, коли регулятор гучності стоїть на приблизно на рівні 50% доступної гучності. Втім, зазначається, що компанія розглядає можливість змінити цю функцію в майбутньому оновленні програмного забезпечення.

Якщо вам вдасться налаштувати Connect: Amps, то необхідності шукати інші пристрої з більш високою потужністю, такі як AirPlay 2, не буде.

Налаштування системи Klipsch буквально відкрило мені очі. Cornwall III мають незмінний дизайн протягом вже декількох десятиліть. Це масивні 15-дюймові НЧ-динаміки із широким діапазоном середніх частот звукового спектру. Вони підключаються до вінтажного підсилювача на напівпровідникових елементах Kenwood 70-х років, потужність якого становить близько 100 Вт. Ця акустична система відтворює дійсно гучний звук. Цікавий факт: на відміну від пристроїв нового покоління, вінтажним підсилювачам властиве нелінійне спотворення звукового тракту!

Попередня версія Connect: Amp виявилася не достатньо потужною для цих колонок, в той час як новий Amp відповідає потребам за всіма параметрами. Підсилювач відтворює чистий звук, без шумів і спотворень. Втім, це є предметом для дискусії експертів та критиків. Мені довелося витратити певний час на налаштування еквалайзера в додатку (які на подив виявилися мінімальними), щоб домогтися більш чистого звучання колонок відповідно до параметрів приміщення. Хотілося б, щоб Sonos забезпечили можливість налаштування колонок від сторонніх виробників за допомогою інструменту Trueplay, або зробили більш розширені можливості налаштування в додатку.

Одного разу, підключивши підсилювач до колонок, я домігся максимальної гучності звуку. Я не можу сказати, що він подобається мені так само, як мій вінтажний підсилювач, але це звучання викликало у мене емоції, які я ніколи не відчував раніше. Зауважу, що у цього підсилювача немає VU-метра (індикатор рівня звуку) та комфортних перемикачів і регуляторів гучності аудіо.

В Amp немає вбудованого мікрофона для виклику голосового помічника, проте в цьому є свій сенс, оскільки мікрофон схований в корпусі підсилювача. Він інтегрується з голосовими асистентами так само, як і інші пристрої Sonos. Отже, було б дуже здорово мати можливість сказати «Alexa, включи музику у вітальні».

Якщо ви божевільний пурист, то, майте на увазі, що Amp – це цифровий підсилювач. Тобто, якщо підключити до нього колонки, він перетворює звук в цифровий сигнал. Я, наприклад, не почув різницю у звучанні, але якщо вам потрібен ланцюжок аналогових сигналів, то варто розглянути інші пристрої.

Дослідження, проведене Sonos із залученням користувачів Connect: Amp показало, що насправді величезна кількість людей використовують підсилювачі з телевізорами. Таким чином, до переваг нового Sonos Amp в порівнянні з попередньою моделлю Sonos Connect: Amp потрібно також віднести наявність роз’єму HDMI ARC, який передає звук з телевізора на акустичну систему. За допомогою звукової панелі Sonos Beam ви можете з легкістю підключити телевізор безпосередньо до підсилювача. Це дозволяє створити систему 2.1 із сабвуфером. Sonos також пропонують HDMI-перехідник, який перетворює цифровий сигнал. Beam від Sonos зберігає відмінну чіткість звуку і сильний басовий відгук.

Під час тестування функція ТВ-інтеграції працювала відмінно, відтворюючи дуже якісний звук. Я пропустив повне налаштування об’ємного звуку Atmos, але ви можете підключити ще два динаміка Sonos, щоб створити відчуття об’ємного звучання. На превеликий подив, я не упустив гучномовець центрального каналу. Завдяки двом покриттям стерео-колонок Monitor Audio відтворений звук був абсолютно чистим. Єдине упущення, яке я б хотів відмітити, це відсутність можливості встановлювати різні налаштування еквалайзера для музики і телебачення.

Однак, мені важко сказати, як ця система буде працювати у вашому випадку. Насправді, все залежить від того, які у вас колонки та як вони розташовані по відношенню до телевізора. Я вважаю, що немає практичного сенсу купувати високоякісний підсилювач за 599 $ для перегляду телевізора за допомогою поличних колонок. Дешевше буде придбати Sonos Beam за 200 $. Проте, якщо у вас є стельова акустична система або ви хочете наповнити простір вашої кімнати якісним звуком з підлогових колонок, то підсилювач Sonos Amp для цього підійде ідеально.

При новому генеральному директорі (Patrick Spence) Sonos не тільки збільшили темпи випуску нових продуктів, але й поступово розширюють набір способів передачі звуку у вашій оселі. Доступний стандартний набір автономних колонок та звукових панелей Sonos, таких як Sonos One і Beam, але компанія також співпрацює з провідними AV-компаніями. Завдяки цьому, система Sonos Connect дозволяє напряму управляти ресиверами.

Новий підсилювач призначений для того, щоб заповнити практично всі прогалини у функціоналі пристроїв Sonos, будь то використання колонок, прихованих під стелею, підключення вантажних колонок до сучасної музичної платформи або ж просто забезпечення максимально якісного звуку під час перегляду телевізора. Домашня аудіосистема Sonos як і раніше виправдовує всі очікування, а новий підсилювач Amp – це досконалий аудіо-продукт, який до цього не зміг розробити ніхто з сучасних технічних гігантів.

Схожі публікації

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.