Підпишіться зараз

* Дізнавайся першим про останні новини!

Популярні новини
Використовуючи наш веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання  файлів cookie.
Розумна техніка

Підбірка найкращих розумних дисплеїв 2021 року 

Найбільш функціональні моделі, представлені на ринку в даний час

Розумні дисплеї можна назвати родичами динаміків із голосовим управлінням. Це зручні пристрої для управління системою розумний будинок, а також для Відстеження корисної інформації та відтворення музики/відеофайлів.

Розумні дисплеї переважно управляються за допомогою голосового помічника., Користувачі можуть віддавати пристрою голосові команди з будь-якої точки кімнати. На відміну від розумного динаміка, розумний дисплей дозволяє відображати корисну інформацію. Наприклад, заплановані зустрічі, дані про погоду, встановлені таймери, поточний час, список покупок, рецепти та багато іншого. Подібні пристрої також можна використовувати в якості стильної цифрової фоторамки. Можливість підключатися до хмарних сервісів, дозволяє відображати на екрані фотографії з галереї смартфона. Деякі моделі оснащені вбудованим відеокамери, завдяки чому за допомогою цих пристроїв можна здійснювати відеодзвінки на інші розумні дисплеї та телефони.

Універсальний розумний дисплей повинен володіти функціоналом розумного динаміка. Якість відтворюваного аудіо повинно бути доволі високою для прослуховування музики та перегляду відео. На ринку представлені варіації з різноманітними габаритами і вартістю. Перед придбанням розумного дисплея рекомендую визначитися із тим, де ви його розташуєте. Якщо вам потрібен універсальний розумний дисплей для кухні або вітальні, екран пристрою повинен бути досить яскравим щоб інформація добре проглядалася з будь-якої точки приміщення. Крім того, його динаміки повинні відтворювати чітку і приємну на слух звукову картину. По суті, на ринку представлені два типи розумних дисплеїв: дисплеї під управлінням помічника Amazon Alexa та розумні екрани на базі Google Assistant. Вибір оптимального варіанту залежить від особистих вподобань, а також від інтер’єру приміщення. Пристрої з цих двох категорій мають багато спільних функцій. Зазначу, що дисплеї з помічником розробки Google більш адаптовані під додатки цієї компанії (наприклад, Duo і Photos). У той же час, розумні дисплеї під керуванням Alexa відмінно сумісні із сервісами Amazon (Prime Video, Amazon Photos та Ring). Для більшості обивателів оптимальними варіантами будуть Amazon Echo Show 8 і Google Nest Hub. Вибір між ними залежно від того, якому віртуальному помічнику ви віддаєте перевагу.

1. Amazon Echo Show 8 (2-е покоління)

Найкращий дисплей на базі Alexa Smart

Echo Show 8 – це розумний дисплей середнього класу з лінійки Amazon. Він може використовуватися для відображення віджета погоди, стрічок новин, календаря, а також для управління пристроями системи розумний будинок, перегляду потокового відео та прослуховування музики. Цей пристрій також дозволяє здійснювати відеодзвінки у додатках Zoom і Amazon Alexa.

Echo Show 8 – це середній варіант в лінійці розумних дисплеїв Amazon. Разом з тим, це найкращий розумний дисплей на базі помічника Alexa. Він оснащений яскравим 8-дюймовим сенсорним екраном, двома потужними динаміками (забезпечують достатній рівень гучності), вбудованою камерою із захисною шторкою та чотирма мікрофонами для прийому голосових команд. Пристрій доволі компактний, інформація, відображена на ньому, відмінно проглядається з будь-якої точки кімнати.

Модель Show 8 (як і розумний динамік Amazon Echo) пропонує всі функції Alexa, а також ряд додаткових можливостей, доступних завдяки наявності дисплея. На екрані відображаються таймери, рецепти приготування страв з покроковими відеоінструкціями та списки покупок. Крім того, на дисплей виводяться заплановані зустрічі, інформація про погоду і стрічка новин. Екран також можна використовувати для перегляду зображення з камер відеоспостереження та інших розумних дисплеїв.

Друге покоління моделі Echo Show 8 оснащене 13-мегапіксельною камерою, завдяки якій можна здійснювати відеодзвінки в додатках Amazon Alexa (на телефони або інші дисплеї Echo Show) і Zoom. Камера пропонує функції панорамування і кадрування. Вона забезпечує достатньо високу якість зображення. Вбудована шторка дозволяє заблокувати огляд камери, що корисно, коли ви не хочете транслювати відео з неъ.

Оскільки дисплей є сенсорним, пристроєм також можна керувати без використання голосових команд. При цьому, Echo Show 8 не можна використовувати в якості планшета, оскільки його інтерактивність обмежена базовими функціями.

Модель Echo Show 8 дозволяє прослуховувати аудіо з різних джерел, включаючи сервіси Spotify, Audible, Pocket Casts, Amazon Music, Apple Music та Sirius XM. Цей пристрій також здатний відтворювати відео з Amazon Prime Video, Hulu і Netflix. Разом з тим, дисплей не здатний програвати відео з YouTube без додаткових зусиль. Також, відсутня можливість дивитися серіали та мультфільми на платформах HBO Max і Disney Plus.

2. Google Nest Hub (2-е покоління)

Кращий розумний дисплей на базі Google Assistant

Nest Hub другого покоління – це найбільш компактний розумний дисплей Google. Його 7-дюймовий сенсорний екран здатний автоматично підлаштовуватися під рівень освітленості в приміщенні. Головним нововведенням останньої версії є можливість автоматичного відстеження якості сну за допомогою радіолокаційного чіпа Soli.

Якщо ви інтегровані в екосистему Google і у вас є декілька інших пристроїв з лінійки Nest, Google Nest Hub – буде оптимальним варіантом.

Модель Nest Hub більш компактна у порівнянні Echo Show 8 і гармонійно виглядає на тумбочці. Її головна перевага – сенсорний дисплей, який автоматично підлаштовується під рівень освітленості в кімнаті. Фотографії на ньому виглядають так, як ніби вони надруковані на фотопапері. Крім того, для всіх файлів зображень автоматично створюються резервні копії. Також, є можливість використовувати функціонал розумних альбомів у сервісі Google Фото, Це робить даний дисплей оптимальним рішенням для використання в якості цифрової фоторамки.

Nest Hub другого покоління дозволяє відстежувати сон в автоматичному режимі. Ця функція робить даний пристрій ідеальним розумним будильником. На відміну від інших моделей з даної добірки, в Nest Hub відсутня камера. Це означає, що за допомогою цього пристрою неможливо здійснювати відеодзвінки. При цьому, відсутня ймовірність того, що відео з вашої спальні або ванної кімнати буде транслюватися в інтернеті.

Модель Nest Hub оснащена одним динаміком, який набагато менш потужний, ніж динаміки, що використовуються в дисплеї Echo Show 8. Екран меншого розміру ускладнює перегляд відео й корисної інформації на відстані. Разом з тим, даний пристрій краще інтегрований із платформами YouTube та YouTube TV. Його дисплей підтримує більшу кількість відеосервісів, ніж розумні дисплеї Amazon. Даний розумний екран сумісний з сервісами Disney Plus і Paramount Plus. Крім того, Nest Hub (на відміну від Echo Show) дає можливість транслювати відеоконтент з різних додатків на смартфоні. Наприклад, HBO Max.

Модель Nest Hub дозволяє управляти пристроями системи розумний будинок, відображає заплановані зустрічі, рецепти страв і встановлені таймери. Помічник Google Assistant, як правило, краще справляється із наданням довідкової інформації, ніж Alexa, але при виконанні повсякденних завдань вони демонструє аналогічний рівень продуктивності.

3. Amazon Echo Show 5 (2-е покоління)

Найкращий розумний дисплей на базі Alexa Smart для спальні

Amazon’s Echo Show 5 – ідеальний розумний дисплей для тумбочки біля ліжка. Помічник Alexa дозволяє встановлювати будильник за допомогою голосової команди, відтворювати музику, управляти розумними пристроями, показувати дані про погоду та виконувати безліч інших функцій. Коли будильник спрацьовує, відкласти його можна торкнувшись верхньої грані пристрою.

Модель Echo Show 5 дуже схожа на Echo Show 8, але має більш компактні габарити. Це робить її більш оптимальним варіантом для використання на тумбочці у спальні. Крім того, це найбільш бюджетна модель з лінійки Echo Show.

Show 5 являє собою 5,5-дюймовий екран, інформацію на якому переглядати не так зручно, як на більш широкоформатних моделях. Він оснащений єдиним динаміком, який відтворює звук пристойної якості. Втім, по гучності аудіо він поступається акустичним системам, що використовуються в більш широкоформатних пристроях серії Echo Show.

Echo Show 5 підтримує меншу кількість сервісів потокового відео та додатків для відеодзвінків. 2-мегапіксельна вбудована камера записує відео набагато нижчої якості в порівнянні з камерами моделей Echo Show 8 і 10. Радує те, що дисплей оснащений захисною шторкою, яка блокує огляд камери, коли користувач не бажає її використовувати.

Найкраще місце для використання Echo Show 5 – тумбочка або столик біля ліжка. Цей пристрій відмінно підійде для прослуховування подкастів, а також для перегляду відео з камери спостереження або відеодомофона.

4. Lenovo Smart Clock з помічником Google Assistant

Кращий будильник Google Smart

Lenovo Smart Clock на базі Google Assistant – це найбільш компактний розумний дисплей з лінійки Google. Пристрій ідеально підходить для використання на тумбочці біля ліжка у якості будильника. Він оснащений додатковим портом USB для зарядки телефону в нічний час. При цьому, відеокамера відсутня.

Якщо вам потрібен розумний будильник під управлінням Google Assistant, майте на увазі, що найкращий варіант – це компактний електронний годинник Lenovo Smart Clock. Дана модель має 4-дюймовий екран, тому не займає багато місця. Це робить даний пристрій оптимальним варіантом для установки на тумбочці біля ліжка.

Розумний годинник відображає час, інформацію про погоду, заплановані зустрічі в календарі, а також альбоми Google Фото. Управляти пристроєм можна за допомогою голосових команд та дотиків. У верхній частині присутні фізичні кнопки для регулювання гучності, а перемикач, розташований на задній панелі, дозволяє відключити мікрофон.

Незважаючи на те, що розумний годинник підтримує відтворення аудіотреків з платформ Spotify і YouTube Music, його маленький динамік не забезпечує необхідного рівня якості та гучності звуку. Цей динамік підходить для прослуховування відповідей помічника Google Assistant, але не для прослуховування музики.

Дотик до верхньої грані смарт-годинника дозволяє відкласти спрацьовування будильника. На задній панелі присутній USB-роз’єм, який можна використовувати для зарядки телефону.

5. Amazon Echo Show 10

Найкращий смарт-дисплей на базі Alexa Smart для відеодзвінків

Нова модель розумного дисплея Echo Show 10 від Amazon оснащена інноваційним механізмом, який дозволяє цьому 10,1-дюймовому дисплею обертатися навколо своєї осі. Це означає, що екран буде постійно перебувати в полі вашого зору. Це кращий розумний дисплей на базі Alexa для відеодзвінків.

Echo Show 10 – найбільш широкоформатний та найдорожчий розумний дисплей від бренду Amazon. Використання автоматизованого механізму дозволяє пристрою слідувати за користувачем при його переміщенні по кімнаті.

13-мегапіксельна камера аналогічна тій, яка використовується в Echo Show 8 2-го покоління. Однак, в даній моделі були доопрацьовані режими автоматичного кадрування і панорамування. Повісивши цей розумний екран в кутку кухні, ви зможете здійснювати відеодзвінки, вільно переміщаючись по всьому її периметру.

Крім того, механізм, що обертається, дозволяє зручно дивитися відеоролики кулінарної тематики, оскільки ви завжди можете бачити зображення на екрані

Echo Show 10 також оснащений акустичною системою, яка дозволяє відтворювати більш гучний та якісний звук. Це робить даний пристрій оптимальним варіантом для домашніх вечірок. Крім цього, тут є можливість безпосередньо підключити до дисплея пристрої системи розумний будинок. Наприклад, лампочки і різноманітні датчики.

6. Google Nest Hub Max

Найкращий дисплей Google Smart для відеозв’язку

Модель Nest Hub Max оснащена 10-дюймовим екраном та вбудованою камерою. Це найбільш великий і функціональний розумний дисплей під управлінням Google Assistant.

У багатьох аспектах 10-дюймовий Nest Hub Max аналогічний базовій версії Nest Hub. Однак, в ньому присутня камера, яка дає можливість використовувати дисплей для відеодзвінків у додатках Google Duo і Zoom. Крім того, даний пристрій може функціонувати в якості додаткової камери безпеки.

Камера моделі Max підтримує функції автоматичного кадрування та панорамування. Химерний механізм обертання, реалізований в Echo Show 10, тут відсутній. Сенсор камери дозволяє розпізнавати, хто використовує пристрій в даний момент, щоб автоматично виводити на дисплей відповідну інформацію. Керувати відтворенням аудіо- і відеофайлів можна за допомогою жестів рук.

Важливо відзначити, що версія Max оснащена більш гучною та якісною акустичною системою в порівнянні з більш компактним Nest Hub. Дана особливість робить цей пристрій більш оптимальним варіантом для просторих кімнат. Через свої великі габарити, розумний дисплей Nest Hub Max не є оптимальним рішенням для використання на тумбочці. Для цих цілей рекомендую розглянути більш компактні варіанти.

7. Facebook Portal (10-дюймовий)

Кращий розумний дисплей для користувачів Facebook

Модель Facebook Portal зразка 2019 року відрізняється більш витонченим дизайном у порівнянні з попередником. Це 10-дюймовий сенсорний дисплей із роздільною здатністю 1280 x 800 пікселів. З його допомогою користувачі можуть здійснювати відеодзвінки в додатках Facebook Messenger і WhatsApp.

Якщо вам потрібен розумний дисплей для дзвінків в WhatsApp та Facebook Messenger, то 10-дюймовий Facebook Portal – це найбільш оптимальний варіант. Він оснащений 13-мегапіксельною камерою, яка підтримує автоматичне панорамування і кадрування. Цей пристрій можна використовувати для відеодзвінків в Facebook Messenger, WhatsApp, Zoom, Cisco WebEx та інших сервісах.

Модель Portal працює на базі віртуального помічника Alexa, що робить її гідною альтернативою Echo Show. Разом з тим, інтеграція з Alexa реалізована трохи гірше, ніж в розумних дисплеях від Amazon. Крім того, дана модель поступається конкурентам по функціоналу. Зазначу, однак, що тут є можливість використовувати спеціальні голосові команди Facebook для управління пристроєм.

Схожі публікації

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.