Підпишіться зараз

* Дізнавайся першим про останні новини!

Популярні новини
Використовуючи наш веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання  файлів cookie.
Розумна техніка

Тримач для смартфонів від OtterBox досить розумний, проте доволі незграбний 

З огляду на високу вартість (30 $) цей аксесуар як і раніше складно рекомендувати всім

6.0
Балів

Переваги

  • Простота установки
  • Тримач надійно фіксує смартфон
  • «Швидке регулювання» забезпечує більший комфорт в процесі гри

Недоліки

  • Не підходить для чохлів з PopSockets
  • Працює тільки c контролерами Xbox
  • Коштує трохи дорожче, ніж більшість аналогів
  • Настільний режим не дуже добре продуманий

Остаточний вердикт

Тримач від OtterBox коштує дешевше згаданих вище допоміжних пристроїв. Однак, існують і ще більш дешеві варіанти для прикріплення смартфона до контролера. Мені подобається, що цей аксесуар забезпечує надійну фіксацію телефону при підключенні до контролера. Крім того, функція настільного режиму досить багатообіцяюча. Але в кінцевому підсумку, цей режим здається не до кінця опрацьованим, оскільки варіанти використання телефону, коли він знаходиться на столі, досить обмежені. Проте, ця функція в поєднанні з надійною фіксацією виправдовує різницю в 10 $ у порівнянні з аналогами, доступними на ринку

Компанія OtterBox, яка більш відома як виробник міцних чохлів для телефонів, розробила тримач вартістю 30 $. З його допомогою ви зможете прикріпити ваш смартфон до контролера Xbox для комфортної гри. Тримачі для мобільного гейминга (Mobile Gaming Clip) є інтенсивно зростаючою нішею. Це пов’язано із тенденцією технічного вдосконалення аксесуарів, які дозволяють грати в хмарні консольні ігри прямо на телефоні.

Тримач від OtterBox може функціонувати як підставка для телефону, навіть коли він від’єднаний від контролера. Ця функція є унікальною, але в якості підставки для мобільного гаджета Otterbox Mobile Gaming Clip далеко не настільки надійний, як можна було очікувати.

Тримач OtterBox розроблений спеціально для пристроїв управління Xbox. Він працює з контролерами для Xbox One, Series X / S і Elite Series 2. Також, в конструкції присутній невеликий виріз для роз’єму зарядки. Тобто, якщо вам потрібно підключити контролер Xbox до USB-кабелю, буде не потрібно знімати тримач з контролера. Крім того, ви можете від’єднати важіль від тримача і використовувати його в якості підставки для фіксації смартфона під час перегляду фільмів або відеодзвінків. Microsoft, готуючи запуск сервісу xCloud, співпрацюють з кількома виробниками аксесуарів для мобільних ігор, включаючи OtterBox, Razer’s Kishi і 8BitDo’s SN30 Pro. Компанія прагне створити велику екосистему ігрової периферії для свого хмарного ігрового сервісу.

Otterbox Mobile Gaming Clip

Оцінка – 6

Ціна – 29.95 $

Налаштування та використання

Налаштування тримача для смартфонів OtterBox дуже просте. Достатньо лише підключити контролер Xbox до телефону, прикріпити тримач до геймпада і встановити телефон. Після цього ви можете почати комфортно грати в ігри на своєму мобільному пристрої. Для кріплення до контролера буде потрібно докласти більше зусиль в порівнянні з іншими тримачами. При правильній установці фіксатор буде щільно прилягати до контролера. Тобто, вам не доведеться турбуватися про його розхитування чи падіння.

Деякі моделі тримачів, наприклад, PowerA MOGA Mobile Gaming Clip, далеко не завжди здатні забезпечити стабільне положення пристрою. Це особливо відчутно, якщо ви використовуєте смартфон із широкоформатним дисплеєм та громіздким корпусом. Тримач для мобільних гаджетів від OtterBox забезпечує кращий розподіл ваги. Це дозволяє контролеру знаходиться в більш збалансованому положенні.

Otterbox Mobile Gaming Clip оснащений функцією «швидкого регулювання». Це означає, що ви зможете на ходу регулювати кут нахилу телефону. Рукоятка тримача може трохи висуватися, що дозволяє експериментувати з кутами огляду. На важелі фіксуючого пристрою є засувка, яка дозволяє заблокувати його, щоб він залишався у необхідному положенні положення в процесі використання.

Смартфон утримується за допомогою трьох фіксаторів, що за формою нагадують кігті хижого звіра. Нижній фіксатор може висуватися на декілька сантиметрів. Це дозволяє використовувати аксесуар з великогабаритними моделями телефонів. Фіксуючи елементи не ускладнюють доступ до кнопки регулювання гучності та живлення на моєму iPhone XR. Разом з тим, розблоковувати телефон при використанні тримача трохи незручно через його розташування. Конструкція аксесуара також дозволяє легко підключити пару дротових навушників або зарядний пристрій прямо в процесі гри.

За результатами тестування

У мене виникли певні проблеми, коли я спробував встановити у тримач свій смартфон. Чохол, який я використовую найчастіше, має PopSocket, розташований по центру. Через це корпус телефону став товстішим, тому він менш надійно фіксувався в тримачі. У підсумку мені доводилося знімати чохол кожен раз, коли я хотів використовувати тримач. Якщо на вашому телефоні немає PopSocket, то Otterbox Mobile Gaming Clip буде відмінно працювати майже із усіма стандартними чохлами.

Найбільш цікава функція власника OtterBox – настільний режим. Ви можете переключитися з режиму контролера в настільний режим, від’єднавши важіль від фіксуючої частини аксесуара. Це дозволить використовувати тримач в якості підставки для телефону під час перегляду фільмів і телешоу. Функція підставки – це, безсумнівно, амбітна ідея. Однак, на даному етапі аксесуар не здатний працювати як справжня надійна підставка. У цьому режимі ви маєте в своєму розпорядженні обмежені можливості по регулюванню кута нахилу телефону. Також, ви не маєте можливості підняти гаджет зі столу.

Проте, настільний режим дійсно вирішує одну з головних проблем власників пристроїв для мобільного гейминга. Сумарна вага контролера, телефону і тримача призводить до того, що у користувача згодом сильно втомлюються руки. Аксесуар від OtterBox допомагає вирішити дану проблему. Ваші руки отримають можливість відпочити, при цьому ніщо не завадить вам продовжити грати в мобільні ігри.

Про сегмент ринку

За останні декілька років ринок хмарних та мобільних ігор став більш великим і різноманітним. Успішні безкоштовні ігри, такі як Call of Duty Mobile, почали проникати в сферу хмарних ігор. Оскільки даний сегмент ринку продовжує інтенсивно рости, скоріше за все, найближчим часом буде значно збільшуватися доступність та різноманітність утримуючих пристроїв для смартфонів. Це означає, що якщо вам не подобаються запропоновані сьогодні варіанти, є висока ймовірність того, що в найближчі місяці або роки з’являться більш функціональні та зручні аксесуари.

Otterbox Mobile Gaming Clip – це не ідеальний аксесуар для мобільних ігор. Разом з тим, це безсумнівно один з найкращих аксесуарів для гейминга, присутніх на ринку в даний момент. Він дозволяє використовувати широке розмаїття контролерів (це повинен бути контролер Xbox). Також, цей тримач більш гнучкий у використанні в порівнянні з іншими аксесуарами для мобільних ігор, такими як Razer Kishi.

Тримач від OtterBox коштує дешевше згаданих вище допоміжних пристроїв. Однак, існують і ще більш дешеві варіанти для прикріплення смартфона до контролера. Мені подобається, що цей аксесуар забезпечує надійну фіксацію телефону при підключенні до контролера. Крім того, функція настільного режиму досить багатообіцяюча.

Але в кінцевому підсумку, цей режим здається не до кінця опрацьованим, оскільки варіанти використання телефону, коли він знаходиться на столі, досить обмежені. Проте, ця функція в поєднанні з надійною фіксацією виправдовує різницю в 10 $ у порівнянні з аналогами, доступними на ринку.

Схожі публікації

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.