Підпишіться зараз

* Дізнавайся першим про останні новини!

Популярні новини
Використовуючи наш веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання  файлів cookie.
Смарт годинники

Огляд Lenovo Smart Clock Essential: компактний розумний годинник 

Функціональність і простота

В якості будильника із голосовим управлінням можна використовувати різноманітні пристрої. У цій ролі може виступати смартфон, або компактний розумний динамік, наприклад Amazon Echo Dot, Google Nest Mini чи новий Apple HomePod mini. Для тих, хто віддає перевагу більш функціональним пристроям, оптимальним вибором будуть Echo Show 5, Lenovo Smart Clock або Google Nest Hub. Дані моделі розумних годин оснащені кольоровими сенсорними дисплеями, здатні відтворювати файли мультимедіа, показувати відео з камери спостереження, а також використовуватися в якості цифрової рамки для фотографій.

Пристрій Smart Clock Essential (49,95 $), недавно представлене Lenovo, являє собою проміжний варіант. Це розумний аудіопристрій із голосовим управлінням, оснащене помічником Google Assistant та чорно-білим сегментованим LED-дисплеєм. Воно відображає поточні дату і час, інформацію про погоду, а також встановлені будильники. Яскравість дисплея регулюється автоматично залежно від рівня освітленості в кімнаті, тому вночі світіння не буде дратувати очі. Однак екран цього годинника не є сенсорним, а також не дозволяє відображати фото і відео з камер спостереження. Тобто, даний пристрій являє собою гібрид сучасної розумної колонки та світлодіодного електронного годинника із 80-х років минулого століття.

Lenovo Smart Clock Essential

Оцінка – 7

Ціна – 49.99 $

Переваги:

  • Відображає поточний час та погоду
  • Повний функціонал Google Assistant
  • Компактні розміри
  • Доступна вартість

Недоліки:

  • Низька якість звуку
  • Занадто яскраве нічне світло
  • Потрібно докласти зусиль, щоб відкласти сигнал будильника

Дизайн Smart Clock Essential представляє собою поєднання різних концепцій. Білі цифри на чорному фоні роблять пристрій схожим на електронний будильник. На передній панелі присутні два невеликих мікрофона, які сприймають голосові команди. Зверху розташовані чотири кнопки для управління будильниками та регулювання гучності аудіо. На задній панелі присутній порт USB-A, який використовується для зарядки пристрою, а також перемикач стану мікрофонів.

Бічні грані Smart Clock Essential обтягнуті сірою тканиною, що в останні роки стало трендом в сегменті розумних динаміків. Окрему слід відзначити світлодіодне підсвічування на задній панелі пристрою, що виконує функцію нічного світильника. Lenovo стверджують, що його м’яке світло не заважатиме сну. Однак, на практиці виявилося, що його світіння занадто яскраве, особливо якщо поставити його поруч з ліжком. Яскравість підсвічування можна відрегулювати за допомогою голосової команди, але хотілося б бачити фізичний перемикач у вигляді кнопки. Також, було б здорово, щоб яскравість освітлення поступово збільшувалася за декілька секунд до того, як спрацює будильник.

Smart Clock Essential в повній мірі справляється із функціями розумного годиннику. Будильники встановлюються за допомогою кнопок на верхній панелі або голосових команд (що простіше). Пристрій може відтворювати стандартний звуковий сигнал будильника. Для його виключення достатньо сказати слово «стоп». Подвійне натискання на верхню грань дозволяє відкласти спрацьовування будильника. Однак ця дія вимагає певних зусиль. Кілька днів тому, в сонному стані, мені довелося судорожно стукати по ньому, щоб змусити Smart Clock Essential відкласти сигнал. Amazon Echo Dot дозволяє відкласти спрацьовування будильника легким дотиком.

Ще один недолік, властивий тим розумним годинах, які мені вдалося протестувати – це відсутність резервного акумулятора. Майте на увазі, що якщо пристрій розрядиться протягом ночі і не буде підключений до мережі до настання часу спрацьовування, будильник не розбудить вас в потрібний час.

Впевнений, що більшість користувачів не стануть використовувати Smart Clock Essential для прослуховування музики. Його 3-ватний динамік звучить напрочуд голосно, але, як і слід було очікувати, із відчутним недоліком басових частот. При підвищенні рівня гучності звук спотворюється і це коробить слух. Разом із тим, це відмінний пристрій для прослуховування прогнозів погоди, новин та мелодії будильника.

Схожі публікації

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.