Підпишіться зараз

* Дізнавайся першим про останні новини!

Популярні новини
Використовуючи наш веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання  файлів cookie.
Навушники

Огляд Bose Sleepbuds II: вісім годин автономної роботи 

У багатьох людей (включаючи мене) періодично виникають проблеми зі сном. Наприклад, я часто прокидаюся від сирени або гуркоту грому. Тобто, мене можна назвати ідеальним кандидатом для тестування Bose Sleepbuds II. Це навушники вартістю 250 $, розроблені для заглушення звуків, які можуть потривожити ваш сон.

Bose Sleepbuds II – це пара мініатюрних навушників, створених для того, щоб забезпечити можливість спокійно спати. Дана модель є послідовником провальною дебютної ітерації серії. Користувачі скаржилися на нетривалий час автономної роботи, а також на раптові відключення. Друге покоління навушників Sleepbuds зазнало ряд удосконалень.

Що змінилося

В першу чергу, Sleepbuds II оснащені батареями іншого типу. У моделі попереднього покоління використовувалися срібно-цинкові батареї. За словами представника Bose, вони відрізняються високою щільністю енергії, що робить їх оптимальним варіантом для нових навушників. Іншими словами, при більш компактних габаритах, такі батареї забезпечують тривалий час автономної роботи. Однак, технічні недоробки стали причиною раптових відключень.

У моделі Sleepbuds II використовуються поширені нікель-металогідридні батареї, що забезпечують 10 годин автономної роботи. Акумулятори, що використовувалися в першій версії, пропонують на 6 годин більше. Разом із тим, нові батареї більш надійні. Крім цього, нова модель відрізняється чуйністю на низьких частотах, а також ефективною системою придушення зовнішніх шумів. Антифрикційне покриття корпусу дозволяє заглушати дратівливі звуки. Наприклад, тертя навушників об подушку.

Обзор Bose Sleepbuds II

Оцінка – 8

Ціна – 250 $

Переваги:

  • Комфорт у використанні
  • Придушення зовнішніх шумів
  • Різноманітність доступних звуків
  • Покращують сон

Недоліки:

  • Висока вартість
  • Блокуються не всі зовнішні шуми
  • Корисність залежить від умов і обставин

Принцип роботи

Про внесені зміни ми поговорили. Але як працюють ці навушники? Sleepbuds II підключаються до смартфону за допомогою бездротової технології Bluetooth із низьким енергоспоживанням. Це дає можливість завантажувати звукові файли у навушники. Звертаю увагу, що файли зберігаються в пам’яті навушників, а не смартфона.

Ці навушники дозволяють відтворювати три категорії звуків. «Звуки шумозаглушення» покликані блокувати зовнішні шуми (наприклад, хропіння), які можуть потривожити сон. «Природні ландшафти» заспокоюють нерви за допомогою звуків природи, таких як стукіт дощу або шелест листя. Нарешті, Tranquilities – це тихі музичні фрагменти, названі «розслаблюючими мотивами». Декілька звукових файлів попередньо завантажені в навушники. Інші звуки можна завантажити використовуючи додаток Bose Sleep. Сказати по правді, я не відчув різниці між «звуками шумозаглушення» та «природними ландшафтами”. Наприклад, в першу категорію входять тріск похідного багаття і подих вітру. Це не сильно засмутило, оскільки звуки з обох категорій приємні на слух. Однак категорія Tranquilities розчарувала. У ній зібрані треки в жанрі new age, що напевно не порадує тих, кому не подобається цей стиль. Неголосні класичні твори, на мій погляд, були б набагато доречніше. Хоча, звичайно ж, це питання вподобань.

Комплектація та конструкція

Навушники поставляються в круглому футлярі із кришкою розміром з хокейну шайбу. Вкладиші позначені буквами L (лівий) і R (правий), проте ці позначення закриті наконечниками, тому їх наявність на практиці немає сенсу. Проте, визначити, який навушник підходить до якого вуха, досить легко.

Невеликі світлодіоди на корпусі виступають в якості індикаторів заряду. Навушники витримують два-три включення, після чого їх потрібно підключити до роз’єму USB-C. На кожному навушнику присутній світлодіод, який блимає при включенні.

У комплекті з навушниками Sleepbuds поставляються три насадки різного розміру. Спочатку я використовував середній розмір, встановлений за замовчуванням. Однак, використовувати їх із такою насадкою було незручно. У мене навіть виникали больові відчуття. Тому, для того, щоб домогтися комфорту довелося використовувати маленьку насадку.

Можливості додатку

Супутній додаток Bose Sleep дозволяє вибрати, які звукові файли будуть відтворюватися вночі. Для того, щоб вкладиші могли підключитися до додатка, слід попередньо витягти їх з футляра. Процес підключення займає приблизно 20 секунд. Через те, що файли завантажуються безпосередньо в навушники, їх кількість у бібліотеці обмежена. Точна кількість файлів варіюється в залежності від розміру. Якщо ліміт буде перевищено, додаток попередить вас про необхідність видалити один або декілька треків. Завантаження файлів в середньому займає близько 15 хвилин. Оскільки ці навушники використовують Bluetooth із низьким енергоспоживанням, швидкість завантаження не може бути занадто високою. У зв’язку з цим, рекомендую заздалегідь готувати навушники перед тим, як йти спати.

Крім програвання звукових фрагментів, також присутня можливість встановити будильник та включити повідомлення про вхідні дзвінки. Обидві функції цілком корисні. При цьому, дані навушники не дозволяють відповідати на телефонні дзвінки. Це підвищує ймовірність того, що ви розбудіть членів сім’ї, відповідаючи на важливий виклик рано вранці.

Тим, хто не бажає отримувати повідомлення про дзвінки, рекомендую включати режим «без телефону». Однак, без підключення до смартфону ви не зможете встановити будильник.

Навушники Sleepbuds II компактні і зручні у використанні

Ефективність

Отже, головне питання. Наскільки ефективні ці навушники?

Скажу чесно, я звик засипати в тиші. Тому, спочатку, ідея прослуховування звукових фрагментів в ліжку здавалася трохи дивною. Але змушений визнати, що після того, як я спробував такий метод, моя думка змінилася. Наприклад, було приємно слухати звуки дощу. Незважаючи на те, що ці навушники не забезпечують повну ізоляцію від зовнішніх звуків, вони впевнено впоралися із вуличним шумом та криками дитини в сусідній кімнаті. Інші шуми заглушуються до такої міри, що вони не турбують сон. Вважаю, що Sleepbuds оптимально підходять для сну в літаку або поїзді.

Ці навушники забезпечують прийнятний рівень комфорту. В процесі тестування я використовував їх під час сну. Реалізована можливість вимкнути звук через задану кількість часу. За цей час рівень заряду знизився до 40-45 відсотків. Таким чином, щоб використовувати навушники всю ніч, потрібно заряджати їх протягом дня.

LED-індикатори на футлярі показують рівень заряду

Висновки

Виходячи із особистого досвіду і відгуків про першу версію Sleepbuds, можу сказати, що друга ітерація серії забезпечує певні поліпшення.

Але є ще одне ключове питання. Чи виправдовують ці навушники свою вартість? На це питання не можна дати однозначну відповідь. Звуки навколишнього середовища та сильний стрес заважають багатьом людям заснути. В цьому випадку, можливо й варто заплатити 250 $ за спеціалізовані навушники. Bose Sleepbuds II можуть бути ефективні для одних людей і не приносяти користі для інших. Це залежить від особливостей нервової системи. Якщо говорити про мене, то ці навушники роблять сон комфортним і спокійним. Однак, стверджувати, що я обов’язково їх придбаю поки не готовий.

Схожі публікації

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.