Підпишіться зараз

* Дізнавайся першим про останні новини!

Популярні новини
Використовуючи наш веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання  файлів cookie.
Навушники

Огляд навушників Bose QuietComfort Earbuds: чемпіон по шумозаглушенню 

Пристойна якість звуку + чудове шумозаглушення

Попередня модель бездротових навушників-вкладишів Bose SoundSport Free забезпечувала приголомшливе звучання. Однак, проблеми зі стабільністю з’єднання та синхронізацією аудіо/відео виробнику вирішити так і не вдалося. Технологія шумозаглушення також залишала бажати кращого. Все це дозволило Apple, Sony і іншим брендам прорватися на вершину ринку.

Але Bose не бажають поступатися конкурентам провідними позиціями. Днями бренд презентував нову модель навушників – QuietComfort. Комплексна переробка дизайну дозволила усунути недоліки, властиві моделі SoundSport Free. Нові навушники, як і раніше, звучать чудово. Тепер вони оснащені технологією ANC (автоматичне шумозаглушення), яка не має аналогів на ринку.

Bose QuietComfort Earbuds

Оцінка – 8.5

Ціна – 299 $

Переваги:

 • Найкраще шумозаглушення в сегменті бездротових навушників
 • Відмінна якість звуку
 • Комфортна та надійна посадка

Недоліки:

 • Громіздкий футляр
 • Неможливо швидко повернутися до попереднього треку
 • Одночасне підключення тільки до одного пристрою

QuietComfort (279 $) коштують на 30 $ дорожче, ніж AirPods Pro. І хоча Bose вдалося впоратися зі недоліками попередніх моделей, в нових навушниках все ж присутні деякі незручності. Наприклад, громіздкий (як для навушників-вкладишів) футляр, а також обмежені фізичні елементи управління.

Ці навушники важать приблизно стільки ж (8,5 грама), як модель Sony 1000XM3. Разом з тим, AirPods Pro (5,4 грама) перевершують їх за зручністю при щоденному використанні. Також, вкладиші Bose крупніше AirPods Pro та помітно виступають з вух, нехай і не так незграбно, як SoundSport Free.

Футляр даної моделі більше і товще, ніж у конкурентів

Комфортна посадка, в першу чергу, досягається завдяки м’яким вкладишам Bose StayHear Max, оснащеним гнучким силіконовим крильцем, яке заправляється в вушну раковину. Навушники відрізняються щільним приляганням та надійною фіксацією. При тестуванні з’ясувалося, що поєднання вкладишів великого і середнього розмірів забезпечує максимальний комфорт.

Надійна фіксація навушників дозволяє використовувати їх при вуличних пробіжках та інтенсивних тренуваннях в спортзалі. Система захисту від води і поту IPX4 працює ефективно, проте рекомендується уникати попадання під зливу. Окремої згадки заслуговує ефект оклюзії. Оскільки конструкція навушників Bose, на відміну від AirPods Pro і Pixel Buds, не є вентильованою, надмірно щільне прилягання моделі QuietComfort призводить до збільшення рівня гучності власного голосу. У тихій обстановці навіть можна почути власне дихання. Однак, із часом до цього звикаєш.

Футляр навушників QuietComfort Earbuds, що одночасно виконує роль зарядного пристрою, доволі громіздкий. Він значно більший та товщий за футляри AirPods Pro, Samsung Galaxy Buds Plus, Google Pixel Buds та навіть Sennheiser. Зрозуміло, що це обумовлено габаритами навушників Bose, але так чи інакше, це є суттєвим недоліком. Якщо покласти їх в кишеню брюк, утворюється неприємна опуклість. Фактор гнучкості футляра особисто для мене не має ключового значення, оскільки я переважно ношу навушники в рюкзаку.

Крім того, цей футляр не так просто відкрити. Натискання на кнопку вимагає значних зусиль, і іноді це дратує. З іншого боку, навушники точно не випадуть з футляра, якщо він випадково впаде на підлогу. На передній панелі присутні п’ять світлодіодів, які показують рівень заряду акумулятора. За заявами виробника, навушники QuietComfort забезпечують близько шести годин безперервного прослуховування, що відповідає актуальним стандартам ринку. Футляр, який можна заряджати в бездротовому режимі, оснащений роз’ємом USB-C. Це дозволяє підключати його до електромережі для прискорення процесу зарядки. Зазначу, що п’ятнадцять хвилин зарядки забезпечують дві години автономної роботи.

Навушники Bose повертають звання «чемпіон по шумозаглушенню»

Відмінна якість звуку в поєднанні з ефективним шумозаглушенням сповна компенсують незручності, пов’язані із громіздкими габаритами футляра моделі QuietComfort. За даним параметром нові вкладиші Bose помітно випереджають конкурентів і наближаються до рівня шумозаглушення повнорозмірних навушників. Перемикач дозволяє вибирати між 10 режимами шумозаглушення. Функція шумозаглушення справляється зі своїм завданням на порядок краще, ніж аналоги від Apple, Sony та інших виробників. У 10-му режимі вас не потурбує ні вуличний шум, ні докучливий гул кондиціонера, ні дзижчання вентилятора. Упевнений, що дана модель врятує пасажирів авіатранспорту від гнітючої дії реву двигунів. Переваги шумозаглушення навушників QuietComfort можна використовувати коли ви хочете побути в тиші.

Подвійне натискання на лівий навушник дозволяє переключитися між трьома «обраними» режимами шумозаглушення. За замовчуванням – це 10, 5 і 0. При цьому, в додатку Bose Music ви можете задати інші режими в якості обраних. Також реалізована можливість вибору певної дії при тривалому натисканні на ліву кнопку. Це може бути виведення інформації про стан заряду або перехід до наступного треку. На жаль, на цьому список налаштовуваних елементів управління вичерпується. Крім цього, доступні наступні базові елементи управління:

 • Подвійне натискання на правий навушник запускає або зупиняє відтворення аудіо. Також, ця дія дозволяє відповісти на вхідний дзвінок
 • Дотик й утримання пальця на правому навушнику запускає помічник (Siri або Google Assistant), а також дає можливість відхилити вхідний дзвінок
 • Подвійне торкання лівого навушника перемикає режими шумозаглушення
 • Натискання й утримання лівого навушника дає можливість перевірити рівень заряду батареї або перейти до наступного треку в плейлисті
 • Свайп вгору або вниз на правому навушнику дозволяє збільшити або зменшити гучність

Bose оснастили навушники QuietComfort вбудованими регуляторами гучності тільки через декілька місяців після релізу. У зв’язку з цим, їх потрібно попередньо включити в додатку Bose Music. В процесі тестування у мене не виникало проблем із регулюванням гучності, тому цю функцію можна вважати приємним бонусом. Однак повернутися до попереднього треку за допомогою фізичної дії ці навушники не дозволяють.

В процесі тестування QuietComfort якість з’єднання з телефоном була бездоганною. Можливо, це результат впровадження Bluetooth 5.1 або інших технологічних удосконалень. У будь-якому випадку, це серйозне поліпшення в порівнянні з моделлю SoundSport Free, в якій часто пропадав звук. Зараз дана проблема повністю усунена. Крім цього, відсутні проблеми із синхронізацією аудіо та відео при перегляді контенту з YouTube і Netflix. Компанія Bose успішно впоралася із головними недоліками попередньої моделі бездротових навушників.

Футляр забезпечує 2 додаткових заряди по 12 годин

Якість звучання залишається на найвищому рівні, хоча Bose не відмовляються від експериментів зі звуковою палітрою. Активний еквалайзер Active EQ при необхідності підсилює низькі та високі частоти, що дозволяє зберігати динаміку музики, навіть якщо не піднімати гучність до максимального рівня. Насичені баси QuietComfort відмінно підходять для прослуховування треків в стилі хіп-хоп та EDM, а також багатьох інших жанрів. На мій погляд, у цих навушників ширша й більш багата звукова сцена, ніж у конкуруючих моделей (за винятком Sennheiser).

Незалежно від жанру музики, яку ви слухаєте, високі частоти чітко прослуховуються, при цьому вони не надто різкі і не короблять слух. На жаль, додаток Bose не дозволяє відрегулювати еквалайзер. Це не сподобається користувачам, яких не влаштують попередні налаштування. Регульований еквалайзер – стандартна опція накладних навушників із шумозаглушенням класу 700, тому його відсутність в навушниках-вкладишах преміум-класу розчаровує.

Вкладиші QuietComfort також впевнено справляється із голосовими викликами. У них присутня функція «свій голос», що дозволяє регулювати гучність власного голосу під час викликів. Мікрофон відмінно вловлює звук, знижуючи рівень фонового шуму. Це дозволяє співрозмовникам чітко чути те, що ви говорите. При цьому, окремо для викликів та відтворення музики можна використовувати тільки правий навушник.

Вкладиші QuietComfort Earbuds забезпечують чудове шумозаглушення

На жаль, в цих навушниках не реалізована можливість многоточечного з’єднання, тому вони можуть одночасно підключатися тільки до одного пристрою. Функція одночасного підключення як і раніше є рідкістю на ринку навушників та унікальною перевагою бренду Jabra. Якщо врахувати, що AirPods Pro дозволяють миттєво перемикатися між пристроями Apple, навушники QuietComfort в цьому відношенні їм безумовно програють. Функція Multipoint вже декілька років використовується в інших моделях Bose, але з невідомих причин інженери компанії не змогли впровадити її в QuietComfort.

Нові навушники-вкладиші Bose QuietComfort вартістю майже 300 $ мають ряд недоліків. Перш за все, це великогабаритний корпус та відсутність многоточечного підключення. Разом із тим, у них є багато переваг. Bose випереджають конкурентів за шумозаглушенням, знову зарекомендувавши себе лідером в даному аспекті. Також, нові навушники забезпечують чудову якість звуку та надійну фіксацію. Вважаю, що коли світ повернеться до звичайного життя із регулярними переїздами і перельотами, модель QuietComfort буде оптимальним вибором для багатьох користувачів.

Схожі публікації

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.