Підпишіться зараз

* Дізнавайся першим про останні новини!

Популярні новини
Використовуючи наш веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання  файлів cookie.
Контролери

Огляд Nacon RIG Pro Compact: компактний контролер із певними недоліками 

Міні-контролер для Xbox - це затребуваний в середовищі геймерів пристрій з рядом обмежень

7.0
Балів

Переваги

  • Компактний розмір
  • Зручні ручки та тригери
  • Можливість перепризначення функцій кнопо
  • Доступ до додатку Dolby Atmos

Недоліки

  • Зменшений форм-фактор ускладнює процес управління для геймерів із великими кистями рук
  • За відчуттями тригери занадто м'які
Дизайн і корпус
7.5
Програмне забезпечення
9
Підсвічування
7
Порти та зв’язок
8.5
Вага
8
Гучність
9
Використання
7

Остаточний вердикт

Якщо більшість представлених на ринку контролерів через великі габарити здаються вам незручними, я настійно рекомендую придбати Nacon Pro Compact вартістю 50 $. При цьому, варто враховувати, що опції бездротового підключення і управління рівнем заряду батареї в даній моделі відсутні. Разом із тим, плетений шнур даного джойстика оснащений спеціальним механізмом, що дозволяє безпечно від'єднати його в разі випадкового впливу. Однак, тим, у кого немає претензій до Xbox-контролера від Microsoft з точки зору ергономіки, рекомендувати Pro Compact я не стану. Цей джойстик не поліпшить відчуття від ігрового процесу. Я високо оцінюю переваги пристроїв управління виробництва Nacon, але форм-фактор контролерів Microsoft особисто для мене набагато зручніший.

Відомий виробник ігрових аксесуарів, компанія Nacon нещодавно представила новий дротовий контролер RIG Pro Compact вартістю 50 $ для консолей Xbox Series X / S (і Xbox One) і ПК. Як тільки я дізнався про це, мені відразу ж захотілося його протестувати. Зазначу, що в цьому пристрої для ігор немає нічого революційного. Разом з тим, мені подобаються контролери, які радикально відрізняються від джойстиків, що поставляються виробниками консолей. Нова модель Nacon – це більш компактна версія останнього контролера Microsoft. При цьому, аналогові ручки, кнопки і тріггери здаються настільки ж зручними. Зменшена відстань між елементами управління буде до вподоби великій кількості геймерів. Особливо тим, у кого маленькі руки.

Коротко про головне

Цей компактний контролер відрізняється симпатичним дизайном. Але якщо відволіктися від візуальної складової, варто відзначити, що одними з головних особливостей Rig Pro Compact є наявність аудіопортів 3,5 мм для навушників, а також доступ до додатка Dolby Atmos для ПК і Xbox. Завдяки цьому, ви зможете насолодитися перевагами просторового звуку Dolby, використовуючи провідні навушники або гарнітури, підключені до Pro Compact. Це приємний бонус для тих, кому потрібен дротовий контролер, але особисто я не вважаю це обов’язковою функцією.

Вважаю, що доцільність придбання джойстика Pro Compact головним чином залежить від розміру ваших рук. Як я вже згадував, це більш компактний контролер у порівнянні з аналогом від Microsoft. Отже, відстань між тригерами та кнопками відчутно менша. При цьому, для однієї категорії геймерів це буде плюсом, а для іншої – важливим мінусом (наприклад, для мене).

Nacon RIG Pro Compact

Оцінка – 7

Ціна – 49.99 $

В мене руки середнього розміру. При цьому, маленькі ручки цього джойстика досить комфортно лежать у долонях. Однак, конфігурація задньої частини його корпусу не дозволяє розташувати вказівні пальці там, де я звик, граючи з контролером Microsoft. Скоріше за все, це не буде проблемою для тих, хто тримає вказівні та середні пальці на верхніх кнопках. Зазначу, що серед моїх знайомих геймерів таких не знайшлося.

У представленій моделі є ще одна зміна, яка може стати проблемою для більшості користувачів. Йдеться про переміщення кнопок Вид, Меню та Загальний доступ. Тут вони розташовані набагато ближче до ключових елементів управління, ніж на контролері від Microsoft. Це обмеження не настільки сильно заважає ігровому процесу, як описане вище, але, в той же час, може бути причиною випадкових натискань під час гри. Кнопка меню знаходиться настільки близько до кнопок X, A, B і Y, що здається і відчувається, що вона фактично відноситься до даного блоку елементів управління. Що стосується фронтальних кнопок, то вони відрізняються більш тонкою тактильною віддачею в порівнянні з контролером Microsoft. Однак, задні тригери тут значно коротше, що робить їх менш зручними у використанні.

Важливі переваги

Особисто для мене однією з головних переваг джойстика Pro Compact є супутні додатки для Xbox та ПК. Додаток дозволяє налаштовувати чутливість ручок, а також визначити так звані “мертві зони”. Крім цього, програма дає можливість перепризначувати функції всіх наявних кнопок і регулювати відстань спрацьовування тригерів. Присутня можливість переключити конфігурацію навігаційної панелі з 4-кнопкової на 8-кнопкову для отримання додаткових можливостей в управлінні. Там же геймери можуть включити та відключити функцію вібрації. Джойстики Microsoft відрізняються гнучкістю з точки зору фізичних параметрів, однак, супутній додаток відсутній.

В якості резюме

Якщо більшість представлених на ринку контролерів через великі габарити здаються вам незручними, я настійно рекомендую придбати Nacon Pro Compact вартістю 50 $. При цьому, варто враховувати, що опції бездротового підключення і управління рівнем заряду батареї в даній моделі відсутні. Разом із тим, плетений шнур даного джойстика оснащений спеціальним механізмом, що дозволяє безпечно від’єднати його в разі випадкового впливу.

Однак, тим, у кого немає претензій до Xbox-контролера від Microsoft з точки зору ергономіки, рекомендувати Pro Compact я не стану. Цей джойстик не поліпшить відчуття від ігрового процесу. Я високо оцінюю переваги пристроїв управління виробництва Nacon, але форм-фактор контролерів Microsoft особисто для мене набагато зручніший.

Схожі публікації

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.