Підпишіться зараз

* Дізнавайся першим про останні новини!

Популярні новини
Використовуючи наш веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання  файлів cookie.
Фільми

Огляд фільму «Незвідана Земля» (In The Earth): напружений фільм жахів із інтригуючими поворотами сюжету 

У цьому фільмі, пронизаному напругою та психоделічним настроєм, розповідається концептуальна і захоплююча історія

6.0
Балів

Metacritic
6
Оценка пользователей
1.1
IMDb
5.7

Кінокартина «Незвідана Земля» тримає глядача в напрузі від першої до останньої секунди. Хоча далеко не всі повороти сюжету піддаються логічному поясненню, цей фільм, безсумнівно, можна назвати захоплюючим трилером. Густі зарості лісів таять в собі смертельну небезпеку буквально на кожному кроці. У знятому за сценарієм Бена Вітлі фільмі «Незвідана Земля» розкриваються всі крайності людської натури. Персонажі протистоять численним загрозам, що походять від навколишнього світу. У цьому фільмі, пронизаному напругою та психоделічним настроєм, розповідається концептуальна і захоплююча історія.

У розпал пандемії вчений Мартін Лоурі (Джоел Фрай) прибуває в дослідницький центр, щоб посприяти в розробці ліків від нового вірусу. Він разом із доглядачем заповідника Альмой (Еллора Торчіа) відправляється в лісову гущавину у пошуках доктора Олівії Вендль (Хейлі Сквайрс), яка перестала виходити на зв’язок декілька місяців тому. Коли Альму та Мартіна викрадає шанувальник лісового духу Парнага ФЕГГ на ім’я Зак (Ріс Шірсміт), сюжет набуває драматичного забарвлення та його подальший розвиток практично не піддається поясненню.

Незвідана Земля
(In the Earth)

  • Дата прем’єри: 18 червня 2021 р. (світ)
  • Режисер: Бен Вітлі
  • Жанр: Хоррор
  • Рейтинг:
  • Тривалість: 107 хв.
  • Сборы: 903 750 $
  • Бюджет: –

Про сюжет і персонажів

У сценарії фільму немає певної твердої позиції на користь будь-якого з представлених суджень. Проте, в цій кінокартині піднімається проблема взаємовідносин людства з навколишнім середовищем та руйнівних наслідків його життєдіяльності для живої природи. Намагаючись вижити в густому лісі, дослідники починають активно використовувати його ресурси в своїх інтересах, не замислюючись про згубний вплив їх дій на біосферу. Фінальні епізоди фільму дають глядачам великий обсяг інформації для роздумів.

Сюжет фільму «Незвідана Земля» характеризується певною двозначністю. У ньому ви не знайдете чітких відповідей на поставлені питання. Лісовий дух хоче поживитися людськими душами або направити сигнал про своє спасіння? Чи винен у всіх бідах героїв фільму Парнаг або це підступи когось іншого? У цій картині ураган та сильна заметіль представляються як агресивні сили, що демонструють нищівну міць природи, яка намагається захистити себе від людства. Фільм «Незвідана Земля» дозволяє глядачам задуматися про виклики та проблеми, з якими стикається наша цивілізація. При цьому, інтрига зберігається до самого останнього моменту.

Вітли вдалося поєднати галюцинаційні образи із таємницями міфології. Духовна сутність тут гармонійно поєднується з природними законами природи. Наукова концепція, розроблена Олівією, глибокі духовні пізнання Зака, а також скептичний аналіз подій, що робить Альма, конфліктуючи між собою, зливаються в єдине ціле. Всі ці елементи концептуально доповнюють один одного. У процесі перегляду фільму глядачеві доводиться постійно замислюватися про цілі та мотиви дій його персонажів. Незважаючи на велику кількість інформації для аналізу, візуальна і звукова складова цього фільму жахів виробляє разюче враження. Творцям кінокартини вдалося наповнити ліс життям за допомогою перевірених прийомів – таємничий туман, тягнеться над землею, а також тривожний шелест листя, що порушує зловісну тишу. Все це створює чарівну атмосферу, в яку з головою поринають як персонажі, так і глядачі фільму.

Резюме

Зазначу, що акторський склад відмінно впорався зі своєю роботою. Їх акторська майстерність особливо яскраво проявляється в ключових епізодах фільму. Джоел Фрай витримує тонкий баланс між серйозністю і емоційністю. Еллора Торчіа привносить в емоційний портрет Альми зворушливу довірливість, що поєднується із розумним скептицизмом. Завдяки витонченої грі Хейлі Сквайрс, Олівія одночасно постає у фільмі врівноваженою та шаленою. Ріс Шірсміт наповнює свого персонажа одухотвореністю, часом проявляючи неприборкану жорстокість.

У фільмі «Незвідана Земля» повністю відсутні незаперечні судження. В результаті вийшов вражаючий хоррор із захоплюючою сюжетною лінією. Також, даний фільм можна назвати еко-трилером, який піднімає важливі для людства проблеми. Розвиток подій в цій кінокартині відбувається досить логічно та обгрунтовано. Це дозволить їй справити незабутнє враження на аудиторію.

Схожі публікації

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.