Підпишіться зараз

* Дізнавайся першим про останні новини!

Популярні новини
Використовуючи наш веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання  файлів cookie.
Навушники

Огляд Google Pixel Buds A-Series: ціна – ключовий фактор 

Нові навушники-вкладиші Pixel Buds краще попередніх моделей за всіма параметрами

7.5
Балів

Переваги

  • Пристойна якість звуку
  • Підвищений комфорт у використанні
  • Стандарт водонепроникності IPX 4
  • Доступна вартість

Недоліки

  • Не вирішена проблема зі стабільністю з'єднання
  • Незнімні заушники
  • Відсутність можливості регулювати гучність за допомогою свайпів
Дизайн і корпус
8.3
Звук
7.3
Шумоізоляція
6.5
Мікрофон
7.2
Батарея
8.1
Порти і зв'язок
6.3

Остаточний вердикт

У нових навушниках Google вдалося зберегти багато функцій, які були сильною стороною моделі Pixel Buds 2020-го року. В першу чергу, мова йде про високу якість звуку та голосове управління. Крім того, була вдосконалена система прийому сигналу. В результаті вийшла приваблива модель навушників вартістю 99 $. Разом із тим, проблеми зі стабільністю з'єднання та шумоізоляцією напевно відштовхнуть певну кількість потенційних покупців. Однак, неможна не визнати те, що Google вдалося створити більш якісний продукт з більш доступною вартістю.

Нещодавно Google представили нову модель навушників з серії A – Series. Виробник прагне створити функціональні та надійні бездротові навушники з доступною вартістю. Ціна представленої моделі – 99 $. Так, друге покоління лінійки Pixel Buds забезпечувало ряд поліпшень у порівнянні з першими бездротовими навушниками даного бренду; однак, незручний футляр перекреслював все плюси даної моделі. У навушників зразка 2020-го року також є свої недоліки. Наприклад, проблем зі стабільністю з’єднання. Google, на відміну від багатьох конкурентів, так і не вдалося забезпечити надійне підключення своїх навушників Pixel Buds. Власники цих вкладишів продовжують скаржитися на переривання звуку навіть після численних оновлень прошивки.

Коротко про головне

У деяких аспектах виробникові вдалося домогтися своєї мети. Навушники Pixel Buds A-Series вартістю 99 $ забезпечують більший рівень комфорту при використанні протягом тривалого часу, ніж велика кількість більш дорогих моделей. При цьому, вони відтворюють звук цілком пристойної якості. Крім того, реалізована можливість використання віртуального помічника Google Assistant в режимі голосового зв’язку «Окей, Google». Також, присутні такі корисні на практиці функції, як переклад на велику кількість мов в реальному часі. Футляр при закритті видає приємне на слух клацання. Варто відзначити, що в представленій моделі відсутня бездротова зарядка. За заявами Google, нові навушники гарантують 5 годин безперервної роботи від акумулятора, а при заряджанні футляру – 24 години.

Погана новина полягає в тому, що виробникові так і не вдалося повністю усунути проблеми із підключенням, хоча з’єднання стало більш стабільним. Нещодавно я розмовляв з представником компанії Googl. Він розповів про певні зміни, внесені в нові навушники A-Series, які були зроблені з метою підвищення надійності бездротового з’єднання. Обидва навушника окремо підключаються до джерела сигналу. Конструкція антени і чіпсета була оптимізована для підвищення потужності передачі та розширення діапазону сигналу. Це повинно було виключити переривання звуку при використанні вкладишів. В них навіть вбудований абсолютно новий чіпсет, однак, представник Google відмовився повідомити, яка компанія є його виробником.

Google Pixel Buds A-Series

Оцінка – 7,5

Ціна – 99 $

Перші враження

В процесі тестування я виявив, що у навушників Pixel Buds A-Series присутні періодичні короткочасні перебої з сигналом. Це відбувається не так часто, як в попередніх моделях, але все ж на це неможна не звернути увагу. Зазначу, що переривання звучання частіше відбувається, коли я використовував ці навушники, переміщаючись по жвавих міських вулицях. Bluetooth-з’єднання стало більш стабільним, і тепер не залежить від того, в якій кишені знаходиться смартфон. При вартості 99 $ на ці недоліки простіше закрити очі, ніж в моделі 2020 го року, ціна якої майже на 100 $ вище. Разом з тим, дуже хотілося б, щоб проблеми зі стабільністю сигналу були повністю усунені.

Через постійні перебої із сигналом багато власників Pixel Buds 2 повернули придбані навушники виробнику. Представник Google в особистій бесіді також розповів про деякі вдосконалення, пов’язані з дизайном корпусу. Навушники A-Series візуально виглядають майже точно так же, як модель зразка минулого року, при цьому, заушники стали набагато м’якше та компактніше. Завдяки цьому пристрій зручно використовувати протягом тривалого проміжку часу. Навіть при тому, що у мене досить великі вуха, вкладиші Pixel Buds A-Series забезпечують щільну та стабільну посадку.

Конструкція і дизайн

Інженерам Google також вдалося зменшити вагу кожного навушника на декілька міліграмів. Модель Pixel Buds A-Series доступна у білій та «оливково-зеленій» варіаціях. Крім того, внутрішня частина футляра тепер відповідає кольору самих навушників, що бачиться вдалим дизайнерським рішенням. В цілому, візуальне оформлення нової моделі можна назвати стильним та стриманим ..

Характеристики звучання практично не змінилися. Звукова картина, відтворювана Pixel Buds A-Series, відрізняється настільки ж високою якістю, як і у всіх інших навушниках з лінійки Pixel Buds. Це, безсумнівно, не може не радувати. Google прагнуть створити навушники, які будуть відтворювати максимально насичений та гучний звук, який можна домогтися від пристрою із 12-міліметровими динаміками. У представленій моделі присутня опція «посилення низьких частот». Однак, навіть якщо включити цей режим, навушники Pixel Buds по динамічності звучання не зможуть зрівнятися із моделями Jabra Elite 75 ts і Sony WF – XB 700 s .

Проте, по ясності звукової картини дана модель істотно перевершує конкуруючі аналоги з ціною в районі 100 $. Представник компанії-виробника також повідомив, що в нових навушниках був збільшений загальний рівень гучності в усіх напрямках. Поштовхом до цього послужили численні скарги користувачів на недостатню гучність звучання моделі Pixel Buds 2020-го року.

Ізоляція від оточуючих шумів

Незважаючи на те, що навушники Pixel Buds A-Series можуть звучати гучніше за попередні моделі, вони як і раніше не забезпечують необхідний рівень ізоляції від звуків навколишнього світу. Як і минулорічна модель, нові навушники із серії A-Series не дуже добре справляються із шумоізоляцією. При прослуховуванні музики на відкритому повітрі, сидячи в місцевій кав’ярні, мене постійно дратував вуличний шум. Мені здається, дана проблема є наслідком вентильованої конструкції навушників відкритого типу. Так чи інакше, вкладиші Google за рівнем шумоізоляції значно поступаються багатьом моделям конкурентів.

Виробник заявляє, що форма вентиляційних отворів в новій моделі була змінена для перешкоджання проникненню зовнішніх шумів, але дана проблема як і раніше залишається актуальною. Разом з тим, недостатня шумоізоляція компенсується неймовірно зручною посадкою. Ці вкладиші дійсно приємно відчувати у вухах. Вважаю, що в наступній моделі флагманської лінійки Pixel Buds повинна бути реалізована система активного шумозаглушення. Це дозволило б впоратися із проблемою з надлишком зовнішніх шумів. Я розумію, що багато користувачів вважають за краще чути, що відбувається навколо. Однак, в навушниках Pixel Buds велика кількість зовнішніх шумів істотно погіршує враження від прослуховування аудіо.

Про інші аспекти

Як я повідомляв вище, в представленій моделі відсутня функція бездротової зарядки. Є й інші компроміси, на які довелося піти Google, щоб створити навушники вартістю 99 $. Разом з тим, вони не настільки критичні. На жаль, можливість регулювання гучності звуку за допомогою свайпов в новій моделі відсутня. Для перемикання треку достатньо торкнутися корпусу навушника. У нових навушниках A-Series також відсутня функція «підвищеної уваги», яка дозволяє розпізнавати певні звуки. Наприклад, сирени, тривожні сигнали, гавкіт собак та плач дитини. Крім того, зник світлодіодний індикатор рівня заряду батареї, присутній в минулорічній версії Pixel Buds .

Все це дещо докучає. Але, на щастя, окремі важливі функції в нових навушниках Google все-таки присутні. Наприклад, система захисту від вологи та поту стандарту IPX 4. Голосові дзвінки також залишаються сильною стороною навушників з серії A-Series . Аудіосистема, в якій використовуються два високочутливих мікрофони, відмінно справляється із виділенням голосу користувача в галасливій обстановці. Пристрій забезпечує високий рівень чіткості звучання під час відеочатів та ділових дзвінків в режимі конференції. Голосові команди, адресовані помічникові Google Assistant, розпізнаються чітко і стабільно.

Функція «адаптивного звучання», яка дозволяє автоматично регулювати гучність аудіо в залежності від умов навколишнього середовища в представленій моделі також присутня. Вона працює досить надійно і включається тільки тоді, коли мікрофони фіксують значні зміни рівня зовнішніх шумів при переміщенні між різними локаціями. Однак, я, будучи меломаном «старої школи» віддаю перевагу ручному регулюванню гучності звуку. У нових навушниках Pixel Buds A-Series присутня функція швидкого налаштування параметрів Fast Pair Android. В смартфонах Pixel встановлений супутній додаток для управління бездротовими навушниками. Власники Android-телефонів від інших виробників можуть завантажити його з Play Store. За допомогою цього додатка також можна включити функцію виявлення у вухах та перевірити рівень заряду акумулятора навушників і футляра. Розчаровує те, що версія супутнього додатка для iOS відсутня.

Висновки

У нових навушниках Google вдалося зберегти багато функцій, які були сильною стороною моделі Pixel Buds 2020-го року. В першу чергу, мова йде про високу якість звуку та голосове управління. Крім того, була вдосконалена система прийому сигналу. В результаті вийшла приваблива модель навушників вартістю 99 $. Разом із тим, проблеми зі стабільністю з’єднання та шумоізоляцією напевно відштовхнуть певну кількість потенційних покупців. Однак, неможна не визнати те, що Google вдалося створити більш якісний продукт з більш доступною вартістю.

Схожі публікації

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.