Підпишіться зараз

* Дізнавайся першим про останні новини!

Популярні новини
Використовуючи наш веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання  файлів cookie.
Смарт окуляри

Аналоги Google Glass: гаджети для широкої публіки, робочих та спортсменів 

На жаль для багатьох, Google Glass – окуляри доповненої реальності, так і не набули широкого поширення. На їх вкрай низьку популярність в рівній мірі вплинули висока вартість (понад 50 тисяч гривень) і цілий ряд недоліків. Серед них вкрай слабка батарея (три години роботи – це межа), а також управління виключно голосовими командами. Це суттєво ускладнює їх використання в публічних місцях. До того ж, постійно вискакують повідомлення з Instagram, Google+ та багатьо інших додатків. Безумовно, ці окуляри мають і деякі переваги, але на сьогодні вони не дозволяють переважити наявні недоліки.

У зв’язку з цим, пропонуємо ознайомитися із аналогічними продуктами, присутніми на ринку. В даному огляді ми порівняємо їх функціонал із згаданими вище окулярами Google Glass.

SmartEyeGlass

Спочатку хочеться розглянути модель SmartEyeGlass від Sony. Ці окуляри мають стильну оправу, а їх форма нагадує спеціалізовані окуляри для велосипедистів та сноубордистів. На жаль, на ринку нашої країни вони не представлені. Однак, придбавши їх за 840 $ на зарубіжному сайті, ви отримаєте пристрій, оснащений камерою 3 МП. Дана модель здатна працювати в автономному режимі близько 3-х годин. Якщо говорити про функціонал, то в даному аспекті ці окуляри перевершують Google Glass. Доступне управління за допомогою голосових команд, можливість роботи із поштою, веб-серфінг, а такожі фото/відеозйомка. За допомогою дроту до окулярів кріпиться контролер, оснащений тач-сенсором для управління дотиками. Без цього контролера SmartEyeGlass здаються марними. Виробник стверджує, що було зроблено все можливе, щоб виведена на дисплей інформація не викликала стомлення очей.

Vuzix Smart Glasses M100

Модель Vuzix Smart Glasses M100 не призначена для широкого кола користувачів. Цільова аудиторія цих окулярів обмежується професійними фахівцями – будівельниками, медиками, вантажниками і т.д. Втім, ніщо не заважає вам замовити їх онлайн та використовувати для своїх цілей. Наприклад, для перегляду веб-сайтів, роботи із Android-додатками або гри. Ці окуляри більш ніж вдвічі дешевші за Google Glass. Вони коштують близько 900 $. Втім, вони оснащені камерою 5 МП та можуть управлятися за допомогою рухів голови та фізичних кнопок. Час автономної роботи окулярів приємно дивує, батареї вистачає на 8 годин.

Recon Jet Glasses

Recon Jet Glasses – це окуляри із помітним агресивним дизайном, створені спеціально для спортсменів. В даній моделі використовуються поляризовані лінзи, які знижують яскравість відблисків снігу, води та металевих предметів. Функціонал гаджета повністю відповідає його призначенню. На дисплей виводиться інформація про пройдену відстань, швидкість руху спортсмена, а також дані про стан його організму, включаючи серцевий ритм. Якщо налаштувати зв’язок окулярів із смартфоном, вони також дозволять працювати в інтернеті, приймати дзвінки і пошту та прокладати маршрут на карті. Батареї вистачає на 4 години в помірному режимі використання. Оптичний тачпад дозволяє досить легко управляти пристроєм.

Як бачите, ринок розумних окулярів не обмежений Google Glass. На полицях магазинів можна знайти й інші моделі від інших виробників, кожен з яких намагався внести в свій продукт особливу “фішку”.

Схожі публікації

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.