Підпишіться зараз

* Дізнавайся першим про останні новини!

Популярні новини
Використовуючи наш веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання  файлів cookie.
Фільми

Огляд Godzilla vs Kong: приголомшливий екшн з тонкою сюжетною лінією 

6.5
Балів

Metacritic
6.5
Оцінка користувачів
7
IMDb
6.5
КиноПоиск
6.2
Rotten Tomatoes
7.5

Епопея «Всесвіт монстрів» почалася з фільму Godzilla, випущеного в 2014-му році. З тих пір було представлено ще чотири фільми. У їх число входить Godzilla vs. Kong, в якому відбувається епічне зіткнення двох гігантських монстрів. У кінокартині реалізовано кілька сюжетних ліній. Цей фільм, знятий Адамом Вінгард за сценарієм Еріка Пірсона і Макса Боренштейн, вражає з точки зору ефектності бойових сцен.

Godzilla vs. Kong – це новий переконливий крок у «Всесвіт монстрів». Фільм розвиває численні легенди про титанів, закладаючи основу для їх грандіозної битви. Головні герої в новій частині епопеї мають більш багатий внутрішній світ. У фільмі також присутні людські персонажі, які, на мій погляд, могли б бути опрацьовані більш грунтовно. Разом з тим, Godzilla vs. Kong – це приголомшлива робота з точки зору візуальних ефектів.

Годзилла проти Конга (Godzilla vs Kong)

  • Дата прем’єри: 20 травня 2021 р. (Україна)
  • Режисер: Адам Вінгард
  • Жанр: Наукова фантастика / Бойовик
  • Рейтинг: PG-13
  • Тривалість: 113 хв.
  • Збори: $ 298,5 млн
  • Бюджет: $ 160-200 млн
  • Наступний фільм: Мотра (у всесвіті MonsterVerse)
Sweet.tv

Про сюжет і персонажів

Через декілька років після того, як Годзілла врятував людство, цей монстр повернувся, нападаючи на міста без всяких на те причин. Він розшукує Кінг-Конга, який насолоджується життям на Острові Черепа. Але незабаром він розуміє, що потрапив в пастку. Ілін Ендрюс (Ребекка Холл) і Джіа (Кейлі Хоттл) працюють не покладаючи рук, намагаючись захистити Кінг-Конга від загрози, яку представляє для нього Годзилла. Потім до них звертається Натан Лінд (Олександр Скарсгард), якому генеральний директор Apex Cybernetics Уолтер Сіммонс (Деміан Бічір) дав доручення перевезти Конга з Острова Черепа на Порожню Землю. Там він зможе отримати енергію, необхідну для перемоги над Годзіллою. Як завжди, в сюжетній лінії присутній прихований мотив, який досліджується теоретиком змов з Apex Берні Хейс (Брайан Тайрі Генрі) і Медісон Рассел (Міллі Боббі Браун), дочкою вченого-монарха Емми Рассел.

Що стосується бойових сцен, то у фільмі Godzilla vs. Kong вони по-справжньому вражають. Появи Годзілли вражають і підсилюють відчуття напруженості у взаєминах з Кінг-Конгом. Сцени битв дійсно чудові. Годзілла і Кінг-Конг викладаються по повній програмі, атакуючи один одного. Запеклі битви призводять до масштабних руйнувань. У сутичках вони дряпають один одного, завдають потужні удари, по максимуму використовуючи переваги своїх гігантських розмірів. У розпалі їх дуелі дивитися на все це стає досить страшно, адже кожен з них здатний знищити ворога в будь-який момент. Це виглядає настільки захоплююче, що ви можете почати підтримувати одного з персонажів. Коли два титану сходяться лицем до лиця, глядачі спостерігатимуть за цим затамувавши подих. Бої дуже схожі на сутичку борців-важкоатлетів, але в даному випадку їх битви призводить до катастрофічних наслідків глобального масштабу.

Історія протистояння

Зазначу, у фільмі Кінг-Конгу надано значно більше екранного часу. Його історія підноситься як більш симпатична і захоплююча. Годзілла в цьому аспекті виявляється в програші. Його присутність в кінокартині обмежується епізодичними появами в якості агресора. Можливо, це обумовлено тим, що історії Годзілли вже було присвячено два повноцінних фільми. Однак, з точки зору візуального втілення цей монстр вражає.

Проте, цей факт може розчарувати шанувальників Годзілли, які хотіли б бачити улюбленого героя в кадрі набагато частіше. Крім того, дивлячись фільм Godzilla vs. Kong, ми заглиблюємося в захоплюючу історію Полою Землі. Пейзажі на цій планеті виглядають чудово. Ворожнеча двох титанів пов’язана з розподілом сфер впливу. Про їх історію у фільмі розповідається лише в тому обсязі, який необхідний для створення напруженої атмосфери перед боєм. Можливо, деяким глядачам хотілося б отримати більше інформації про історію їх взаємин.

Збільшення кількості часу перебування монстрів на екрані, швидше за все, виснажило б бюджет на розробку комп’ютерної графіки. Велика частина передісторії битв являє собою досить нудні діалоги з людськими персонажами. Разом з тим, найбільш цікавий аспект пов’язаний із Цзя, серцевої подругою Кінг-Конга. Цей титан довіряє їй більше, ніж будь-кому іншому. Їхні взаємини щирі та чисті, і це напевно викличе симпатію у тих, хто подивиться фільм. Історії, що передують головній події логічно пов’язані між собою. Хоча, на мій погляд, їм не вистачає глибини. Актори грають із задоволенням, але мені здалося, що у фільмі мало емоційних реакцій. Годзілла і Кінг-Конг практично одноосібно рухають усіма сюжетними лініями фільму. За винятком тих сцен, де присутня Цзя.

Змістовний посил

Сюжет фільму Godzilla vs. Kong передбачає аналогію із стосунками людей. Титанами рухає інстинкт наживи та впливу. Владність і жадібність – це загроза для людства. Ця проблема розкривається в представленому фільмі з різним ступенем успішності. Деякі об’єкти і персонажі здаються недопрацьованими. При цьому, персонаж Бічіра виголошує свою промову настільки натхненно, що глядачі напевно захочуть повірити кожному сказаному ним слову. Сюжетна лінія могла б бути більш детально опрацьована. Разом з тим, сцени битв Годзілли з Кінг-Конгом справляють вражаюче враження. Але все таки, непогано було б краще розкрити історія взаємини головних персонажів.

Схожі публікації

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.