Підпишіться зараз

* Дізнавайся першим про останні новини!

Популярні новини
Використовуючи наш веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання  файлів cookie.
Навушники

Огляд Beats Studio Buds : високі амбіції, недосконала реалізація 

Beats спробували реалізувати в своїх нових навушниках занадто багато функцій

7.5
Балів

Переваги

  • Компактний, зручний дизайн
  • Гідна якість звучання
  • Роз'єм USB-C
  • Підтримка функцій Android

Недоліки

  • Слабке шумозаглушення
  • Низька якість роботи мікрофону
  • Відсутність бездротової зарядки
  • Не вистачає декількох програмних функцій
Дизайн та корпус
8
Звук
7.5
Шумоізоляція
6
Мікрофон
5.5
Батарея
7
Комунікації
7.5

Остаточний вердикт

Разом з тим, у навушників Beats Studio Buds є декілька незаперечних переваг. Вони неймовірно зручні та прості в управлінні. Те, що виробник переходить до більш лояльної стратегії, радує як користувачів iPhone, так і власників Android-смартфонов. Аудіо деталізоване і приємне на слух. Хоча, сказати що ці навушники забезпечують найкращу якість звуку на ринку, я не можу. Однак, якщо ви готові змиритися з посереднім шумопоглинанням, відсутністю бездротової зарядки та обмеженим набором переваг екосистеми Apple, то представлена модель буде цілком непоганим варіантом. Так чи інакше, виникло відчуття, що Beats спробували вбити одним пострілом занадто багато зайців. Якщо ви використовуєте навушники Powerbeats Pro і цілком задоволені їх роботою, купувати Studio Buds просто немає сенсу. Дана модель не пропонує нічого, що дозволило б назвати ці навушники особливими. При цьому, з огляду на високу репутацію бренду Beats, можна очікувати, що нова модель все ж таки стане хітом продажів.

Нові навушники Studio Buds – це друге покоління бездротових навушників компанії Beats . Першою ітерацією була модель Powerbeats Pro, яку я як і раніше вважаю найкращими універсальними навушниками для заняття спортом. В них дуже зручно бігати та займатися у тренажерному залі. Своєю новою розробкою Beats прагнуть привабити більш широку аудиторію. По-перше, ці навушники коштують на 100 $ менше, ніж AirPods Pro . Важливо, що це перші навушники-вкладиші бренду Beats, оснащені функцією активного шумозаглушення. Крім того, присутні й інші нові функції, які будуть корисним для користувачів Android. Представлена модель покликана кинути виклик аналогу від Apple.

Beats заявляють, що інженери компанії доклали дуже багато зусиль для поліпшення звучання Studio Buds. Звичайно ж, головною перевагою представлених навушників повинна стати їх низька ціна. Однак, купуючи навушники-вкладиші вартістю 150 $, навряд чи варто розраховувати на видатні особливості. Найбільш очевидним недоліком є відсутність бездротової зарядки. Також, зазначу, що ефективність режимів шумозаглушення та прозорості істотно поступається більш дорогим моделям навушників, включаючи AirPods Pro.

Beats Studio Buds

Оцінка – 7.5

Ціна – 149.99 $

Дизайн і конструкція

Навушники Studio Buds відрізняються компактною легкою конструкцією, в якій відсутні завушні дужки, що є відмінною рисою моделі Powerbeats Pro. У порівнянні з даною моделлю навушники Studio Buds виглядають мініатюрними. До речі, різниця у вазі теж досить істотна. Маса одного навушника – 5,1 грама. Це робить представлений пристрій набагато більш зручним у використанні, ніж 20-грамові Powerbeats Pro. Також, ці навушники дещо легші за AirPods Pro, Samsung Galaxy Buds Pro, Anker Soundcore Liberty Air 2 Pro, Jabra Elite 85 t / 75 t та багатьох інших моделей, представлених на ринку. У конструкції присутній крихітний вентиляційний отвір, призначений для зменшення тиску на вуха. Beats поставляють в комплекті набір силіконових вушних вкладишів трьох стандартних розмірів. Зручна посадка – вкрай важливий фактор. Навушники Studio Buds неймовірно зручні і не втомлюють вуха навіть при тривалому використанні.

При розробці дизайну нової версії, компанія Beats спиралася на попередні моделі своїх навушників (а також аналоги від Apple). Крім того, для тестування форм-фактора були залучені прості обивателі. На зовнішній стороні (має форму таблетки) присутня кнопка управління, виконана у формі латинської букви b . У цьому пристрої використовуються фізичні елементи управління, а не сенсорні. Таке рішення мені подобається більше, оскільки воно знижує ймовірність випадкових натискань при регулюванні налаштувань звучання. Кнопка управління спрацьовує в результаті легкого натискання, для перемикання параметрів не потрібно прикладати значних зусиль.

Управління

Елементи управління в обох навушниках працюють за однаковим принципом. Натискання дозволяє запускати та зупиняти відтворення музики. Подвійне натискання дозволяє перемикати треки. Натиснувши на кнопку три рази, ви повернетеся до попереднього треку, а утримуючи її протягом пари секунд, ви отримаєте можливість перемикати режими прозорості та шумозаглушення. Навушники Studio Buds можна налаштувати таким чином, щоб при утриманні кнопки запускався голосовий помічник. Разом з тим, за замовчуванням дана дія використовується для перемикання режимів.

Радує те, що габарити зарядного футляра набагато менші, ніж в моделі Powerbeats Pro . Червоне кольорове оформлення наданого для тестування зразка особисто мені дуже подобається. Також, обнадіює те, що навушники Studio Buds додатково притягуються до гнізд за допомогою магнітів. Сподіваюся, що це дозволить уникнути проблем, характерних для версії Powerbeats Pro, коли заряджається тільки один навушник.

Апаратна частина і програмне забезпечення

На мій погляд, найбільш цікавий аспект пов’язаний із апаратною частиною. Справа в тому, що в нових навушниках немає фірмового чіпа Apple (H1 або W1), який присутній в моделях Powerbeats Pro, Powerbeats і навіть Beats Flex вартістю 50 $. Це позбавляє користувачів таких корисних на практиці функцій, як миттєве налаштування, автоматична синхронізація між пристроями екосистеми Apple (зазначеними в акаунті iCloud), а також обмін аудіофайлами.

Незважаючи на відсутність мікросхеми Apple, Beats вдалося реалізувати деякі з перерахованих функцій за допомогою програмного забезпечення. Навушники Studio Buds підтримують голосові команди системи управління «Привіт, Siri». Коли ви вперше відкриєте футляр поруч із iPhone, ви побачите знайомий екран налаштування, що використовується в AirPods та інших продуктах Beats. Представлені навушники інтегровані з сервісом Control Center, що дозволяє перемикатися між режимами шумозаглушення та прозорості, використовуючи смартфон. Крім того, вони забезпечують можливість автоматично відтворювати просторове аудіо Dolby Atmos від Apple Music

Про недоліки

Разом з тим, деякі потенційні переваги залишаються ілюзією. Наприклад, ви з подивом виявите, що функції MIA без оригінального чіпа Apple просто недоступні. Крім того, відсутня можливість синхронізувати навушники із іншими пристроями з системи iCloud . Сервіс обміну аудіо не підтримується. Також, модель Studio Buds не дозволяє автоматично перемикати керуючі пристрої (iPhone, iPad та Mac) в залежності від частоти їх використання. Це не катастрофічні недоліки, але все це, з точки зору підтримки екосистеми, ставить Studio Buds нижче навушників Apple, а також інших моделей Beats.

Припускаю, що виробникові довелося відмовитися від мікросхеми Apple, щоб мати можливість впровадити специфічні Android-функції. Навушники Studio Buds забезпечують користувачам пристроїв на базі Android більше можливостей. Перш за все, їх можна заряджати через порт USB-C . Також, завдяки підтримці сервісу Fast Pair, вони будуть автоматично пов’язані із вашим обліковим записом Google після початкового налаштування. І самі навушники, і їх футляр за замовчуванням відображаються в налаштуваннях додатку Bluetooth Android . Там можна відстежувати рівень заряду батареї, а також локацію останнього підключення до смартфону. Це означає, що нові навушники підтримують як мережу Apple Find My, так і аналог від Google. Однак, скористатися помічником Google Assistant можна тільки попередньо встановивши його вручну.

Якість аудіо

Тепер про звучання. У моделі Beats Studio Buds використовується нова архітектура драйверів. Вона покликана зробити загальну звукову картину насиченою й досить потужною. Якщо порівняти якість звуку з навушниками Powerbeats Pro, то тут складно виділити однозначного фаворита. Все залежить від цілей і переваг конкретного користувача. Якщо ви бажаєте отримати насичений басами звук для спортивних тренувань, попередня модель підійде вам більше.

На мою думку, вона забезпечує більш якісне звучання низьких частот. Разом з тим, Studio Buds пропонують велику ступінь збалансованості та ясності звучання, а також більш чітке розділення частотного діапазону. У представлених навушниках середні частоти не губляться в загальній звуковій картині. Функція еквалайзера дозволяє поліпшити якість звуку, проте, високі частоти іноді противно шиплять. В цілому, вкладиші Studio Buds звучать досить добре, але з огляду на використання інноваційних акустичних діафрагм та конфігурації драйверів, якість звуку не можна назвати революційною.

Шумозаглушення

Присутні й інші неприємні мінуси. Ефективність алгоритмів шумозаглушення в навушниках Studio Buds на даному етапі залишає бажати кращого. Навіть в режимі максимальної шумоізоляції ви не зможете відчути себе повністю ізольованим від звуків навколишнього світу. На жаль, з точки зору системи шумозаглушення, нова модель Beats, є одним з найбільш слабких пристроїв в даній ціновій категорії. Виробник заявляє, що навушники динамічно адаптують рівень шумозаглушення в залежності від гучності навколишніх шумів.

Так чи інакше, в процесі тестування шумозаглушення в даних навушниках мене розчарувало. З огляду на те, що вони погано справляються з усуненням шуму вуличного трафіку, можна зробити висновок, що в літаку ці навушники будуть просто марними. Режиму прозорості не вистачає відчуття природності. AirPods Pro та інші моделі вкладишів преміум-класу (наприклад, Bose QuietComfort) в режимах шумоізоляції і прозорості працюють відчутно краще. При цьому, вам не доведеться платити на 100 $ більше. Як на мене, навушники Amazon Echo Buds другого покоління перевершують Studio Buds практично за всіма параметрами. При цьому, вони продаються за більш низькою ціною.

Висновки

Разом з тим, у навушників Beats Studio Buds є декілька незаперечних переваг. Вони неймовірно зручні та прості в управлінні. Те, що виробник переходить до більш лояльної стратегії, радує як користувачів iPhone, так і власників Android-смартфонов. Аудіо деталізоване і приємне на слух. Хоча, сказати що ці навушники забезпечують найкращу якість звуку на ринку, я не можу. Однак, якщо ви готові змиритися з посереднім шумопоглинанням, відсутністю бездротової зарядки та обмеженим набором переваг екосистеми Apple, то представлена модель буде цілком непоганим варіантом. Так чи інакше, виникло відчуття, що Beats спробували вбити одним пострілом занадто багато зайців.

Якщо ви використовуєте навушники Powerbeats Pro і цілком задоволені їх роботою, купувати Studio Buds просто немає сенсу. Дана модель не пропонує нічого, що дозволило б назвати ці навушники особливими. При цьому, з огляду на високу репутацію бренду Beats, можна очікувати, що нова модель все ж таки стане хітом продажів.

Схожі публікації

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.