Підпишіться зараз

* Дізнавайся першим про останні новини!

Популярні новини
Використовуючи наш веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання  файлів cookie.
Розумний дім

Шість переваг “розумного освітлення” 

Розумне освітлення продовжує набирати популярність. Кількість людей, які приймають технологічний прогрес і поєднують його з іншими інтелектуальними пристроями в своїх оселях, постійно зростає.

Можливість управляти освітленням та впливати на атмосферу в будь-якій кімнаті, в будь-який час та з будь-якого місця напевне є головною перевагою розумного освітлення.

Однак, крім зручності та естетики, розумне освітлення передбачає додаткові переваги.

Покращення сну

Вірте чи ні, одна інтелектуальні системи освітлення здатні поліпшувати сон. Наші мізки реагують на приглушене світло, виділяючи гормон мелатонін, який допомагає регулювати цикли сну. Мелатонін починає збільшуватися ввечері та досягає піку протягом ночі, та знову знижується вранці.

Яскраве світло ввечері порушує природне виділення мелатоніну. Щоб цього уникнути, можна попередньо запрограмувати розумні світильники на поступовий перехід до тьмяного світла за тридцять хвилин до сну. Поступове зниження яскравості допомагає виробляти мелатонін, готуючи до спокійного сну.

Також можна синхронізувати освітлення із будильником, підключивши телефон до лампи за допомогою платформи IFTTT. Крім того, існує можливість запрограмувати світильники на поступове збільшення яскравості протягом тридцяти хвилин до сигналу будильнику. Це дозволяє підтримувати послідовний цикл сну.

Покращення настрою

Розумне освітлення навряд чи допоможе впоратися з сезонними афективними розладами, принаймні це поки не доведено клінічно. Однак, воно дійсно допомагає поліпшити настрій, особливо довгими зимовими вечорами, коли на вулиці непроглядна темрява. Інтелектуальні світильники здатні навіть реагувати на погоду. Вони можуть світитися більш теплим кольором для створення домашнього затишку або світитися яскравіше, якщо на вулиці йде дощ.

Підвищення рівня безпеки

Ви можете керувати системою освітлення знаходячись поза своїм будинком. Змінювати можна різні параметри, включаючи колір та яскравість, окремо для окремо для різних кімнат. При наявності підключення до Інтернету управляти світильникам з будь-якої точки світу.

Економія грошей

Завдяки датчикам руху, прибори освітлення включаються тільки тоді, коли хтось входить в кімнату. Це особливо корисно вночі. Датчики освітленості використовуються для автоматичного регулювання яскравості в залежності від того, скільки природного світла надходить до приміщення. Це знижує витрати на електроенергію та дозволяє економити кошти.

Декоративна функція

Уявіть новий інтер’єр своєї вітальні. За допомогою інтелектуальних освітлювальних приладів, таких як лампи і світлодіоди, ви можете змінити колір своїх стін та стель не вдаючись до ремонту. Мільйони колорів та їх комбінацій дозволяють повністю змінити зовнішній вигляд кімнати.

Більше задоволення

Платформа IFTTT дозволяє вам веселіше грати у різні завдяки заздалегідь підготовленим «шаблонам».

Схожі публікації

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.